Nero Burning ROM 2017 İndir Türkçe Son Sürüm

Bilgisayar dünyasında DVD, CD ve Blu-ray disklere yazma ve ripleme kategorisinde uzun yıllardır bir numara kesinlikle Nero Burning ROM.

Şimdi yeni sürümü olan Nero Burning ROM 2017 artık Türkçe olarak çok daha güçlü ve gelişmiş özelliklerle karşımızda.

RIPLEME

Müzik CD’lerindeki şarkıları bilgisayara kopyalamak veya formatını çevirerek telefona atmak Nero Burning ROM 2017 ile çok kolay. Tüm popüler formatları destekler. Üstelik ripleme sırasında şarkı isimleri, ve albüm bilgisini de alır. Üstelik yeni gelen Gracenote özelliğini kullanarak orijinal albüm kapaklarını şarkılara entegre edebiliyorsunuz.

KOPYALAMA

Sevdiğiniz filmleri arkadaşlarla paylaşmak için veya yedeğini almak için CD, DVD ve Blu-ray diskleri kopyalayarak çoğaltabilirsiniz. Üstelik artık orijinal albüm kapak resmini, orijinal albüm bilgilerini ve CD başlığını da kopyalıyor.

YAKMA

En önemli anılarınızı ömür boyu saklamak için bir DVD yada Blu-ray diske yazabilirsiniz. Nero Burning ROM 2017 ile hemen ISO imaj dosyası oluşturabilir yada video disk yapısını ve disk görüntüsünü başka bir ortama yazabilirsiniz. Dilerseniz otomatik ses iyileştirmesi yapabilir, bazı harika filtreler uygulayabilir ve diğer bir takım ayarlamalarla birlikte CD/DVD’leri ses bakımından daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Yine Gracenote özelliğini kullanarak orijinal albüm kapaklarını disklere dahil eder.

KORUMA

Yazdığınız dosyalara 256-bit yüksek güvenlikli şifre koyabilir yada dijital imza ile koruyabilirsiniz.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp,Vista
Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 136 MB
Nero Burning ROM 2017 İndir (Direk Link)
Nero Burning ROM 2017 Alternatif İndirme Linki (Direk Link)

Nero Burning ROM 2017 Alternatif indirme linki 2 (Download.Com)

Nero Burning ROM 2017 Ekran Görüntüleri


Yayımlandı

kategorisi