Ana Sayfa Teknoloji İnternet Netflix Otomatik Yenileme Kapatma Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Netflix Otomatik Yenileme Kapatma Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

31
0

Merhabalar, bu yazımızda Netflix otomatik yenileme kapatma (iptal etme) işleminin nasıl yapılacağı noktasında sizlere yardımcı olacağız. Hazırladığımız resimli anlatım sayesinde sizler de Netflix’teki otomatik yenileme özelliğini kolayca kapatabilir ve ücretsiz deneme sürümü sona erdiğinde boş yere para ödemekten kurtulabilirsiniz.

Merak etmeyin, otomatik yenilemeyi ne kadar erken kapatırsanız kapatın, ücretsiz deneme süreniz hiç eksilmeden aynen devam eder. Yani deneme süresi 30 gün ise, ilk günden otomatik yenilemeyi kapatsanız bile 30 gün boyunca ücretsiz kullanmaya devam edebilirsiniz.

Eğer ücretsiz deneme sürenizin ne zaman biteceğini yani sona ereceğini görmek isterseniz Hesap > Faturalama ayrıntıları sayfasına gidebilirsiniz.

Netflix’te Otomatik Yenileme Nasıl Kapatılır (Nasıl İptal Edilir)?


Eğer Netflix hesabınızda aboneliğinizin bir sonraki ay otomatik olarak yenilenmesini engellemek yani iptal etmek istiyorsanız, önce Hesap sayfasını açın, ardından Üyeliği İptal Et butonuna tıklayın. Alternatif olarak https://www.netflix.com/YourAccount bağlantısını web tarayıcısında açarak üyeliği iptal etme sayfasına ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki resimde 1 ve 2 numaralı ok işaretleriyle gösterilmiştir.

Eğer linkini verdiğimiz hesap sayfasına geldiğiniz halde burada üyeliği iptal etmeye dair bir buton yada seçenek göremiyorsanız, o zaman Netflix müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek bizzat onların iptal etmesini talep etmeniz gerekiyor.

Merak etmeyin, sorgusuz sualsiz iptal etme işlemini gerçekleştiriyorlar. Sonuçta deneme süresini herkesin istediği zaman nedensiz olarak iptal etme hakkı bulunuyor.

Detaylı bilgi için Netflix’in resmi sitesinde yer alan ilgili sayfayı aşağıdaki linke tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Netflix’i nasıl iptal edebilirim?

Önceki İçerikWindows 10 Hesap Bilgileri Erişim Ayarları Nasıl Yapılır?
Sonraki İçerikiPhone Anında İlet Bildirimleri Kapatma Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz