Norton Ghost İndir En İyi Veri Yedekleme ve Kurtarma Programı (Geri Yükleme)

2016-11-23_17-30-24

Norton Ghost  bulabileceğiniz en gelişmiş özelliklere sahip veri yedekleme yazılımlarından biri belki de birincisidir. Bilgisayardaki bütün uygulamaların, dosyaların, klasörlerin ve sistem ayarlarının yedeğini alabilir ve tek tıkla geri yükleme yaparak verilerinizi kurtarabilir.

Dilerseniz sabit diskin imajını alarak bilgisayar sisteminizin tamamını yedekleyebilir. Tabii ki sadece seçtiğiniz klasörleri ve dosyaları da yedekleyebilirsiniz.  Üstelik yedekleme sırasında sıkıştırma işlemi uygulayarak dosya boyutunu oldukça küçültür ve dilerseniz şifre ile bu yedeği koruyabilirsiniz.

Örneğin bilgisayara baş edilmesi zor bir virüs bulaşmışsa veya çeşitli hatalar ortaya çıkmışsa hatta işletim sisteminiz artık çökmüş ve çalışamaz durumdaysa,  Norton Ghost sayesinde kurtarma işlemi yapabilir ve sisteminizi eski sağlıklı çalışan duruma hemen kolayca getirebilirsiniz.

İsterseniz aldığınız yedekleri bulut depolama veya ağ tabanlı bir depolama alanında saklayabilirsiniz. Programın çok sayıda faydalı seçeneği mevcuttur. Mesela otomatik yedekleme zamanlarını ayarlayabilir yada seçtiğiniz belirli olayların meydana gelmesi durumunda yedek aldırma veya kurtarma işlemi yapmasını sağlayabilirsiniz.

Norton Ghost progrmaının Blu-Ray desteği de bulunmaktadır. Norton Ghost her seferinde sıfırdan yedek almakla zaman kaybetmek yerine, son yedeklemeden bu yana değişen dosyaları yedekleyerek size zaman kazandırır.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp, Vista

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 120 MB

Norton Ghost İndir

Norton Ghost Alternatif İndirme Linki

Norton Ghost Ekran Görüntüleri

2016-11-23_17-31-17 2016-11-23_17-31-00


Yayımlandı

kategorisi