Ana Sayfa Programlar Nvidia FrameView İndir – Ekran Kartı Performans Testi Programı

Nvidia FrameView İndir – Ekran Kartı Performans Testi Programı

70
0

Günümüzde üretilen ekran kartları yaklaşık 3 sene performans kaybı yaşamadan çalışması beklenmektedir. Peki acaba sizin ekran kartınızın performansı ne durumda?

Eğer sizinkinin markası Nvidia ise o zaman Nvidia şirketinin bugün yayınladığı ekran kartı test etme yazılımı olan Nvidia FrameView programını kullanmanızı tavsiye ederim.

Nvidia FrameView İndir

Çünkü Nvidia ekran kartlarının mimarisi göz önünde bulundurulup özel olarak geliştirildi. Dolayısıyla bir Nvidia ekran kartını şuan için piyasada en doğru şekilde test edebilecek programdır.

2019 07 12 13 23 33 1

Örneğin ekran kartının performans testinde ortaya çıkan kare hızı, güç tüketimi, watt başı performans ve kare zamanı gibi değerlerin doğru bir şekilde ölçülmesi şart.

FrameView yazılımı DirectX 9, 10, 11 ve 12, OpenGL, Vulkan ve Universal Windows Platform (UWP) desteğine sahip. Dolayısıyla bütün ana API’lerden ve aşağı yukarı bütün oyunlardan veri yakalıyor. Böylece ekran kartını test etmek en sorunsuz ve en güvenli seçenek haline geliyor.

Ekran kartını test ederken performansı önemsiz bir ölçüde (ihmal edilebilecek kadar) etkiliyor. Ayrıca oyunlara entegre olduğu için oyun esnasındaki istatistik ve performansı görebilirsiniz.

Önceki İçerikTelefon Kapalıyken Alarm Çalar Mı? Hangi Uygulama Gerekir?
Sonraki İçerikFortnite Hile 2019 Fortnite Hack Aimbot – ESP

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz