Ana Sayfa Teknoloji İnternet Online E-Kitap Yapma Sitesi (Programsız ve Ücretsiz)

Online E-Kitap Yapma Sitesi (Programsız ve Ücretsiz)

1414
0

Book Creator ücretsiz bir online ebook oluşturma sitesidir. Dilerseniz hazırladığınız e-kitap’a ses ve video dosyaları da ekleyebilirsiniz. Ayrıca e-kitap’a çeşitli fotoğraflar, yazılar, grafikler, şekiller ve çıkartmalar (stickers) ekleyebilirsiniz.

Book Creator sitesinde oluşturduğunuz e-kitaba elinizde mevcut olan bir ses yada video dosyasını ekleyebileceğiniz gibi, dilerseniz ses ve video kayıt seçeneklerini kullanarak sıfırdan yeni bir video yada ses kaydı yapıp e-kitaba ekleyebilirsiniz.

Book Creator sitesinde sıfırdan yeni bir e-kitap yapabileceğiniz gibi, kullanıma hazır olarak sunulan şablonları açıp düzenleyerek de kolaylıkla e-kitaplar hazırlayabilirsiniz. Tüm hazırlıkları tamamladıktan sonra kitabı online olarak yayınlayabilir ve URL linkini başkalarıyla kolayca paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz e-kitabı tam ekran modda oynatabilirsiniz.  Öncelikle henüz beta aşamasında olan bu siteye giriş yaptığınız zaman I’m a Teacher butonuna tıklamanız ve ardından e-posta adresi girerek ücretsiz kaydolmanız gerekiyor.

Siteyi ziyaret etmek için tıklayınız: Book Creator.

Önceki İçerikAndroid Seçtiğiniz Uygulama İçin Uyku Modu Engelleme
Sonraki İçerikGöz Dinlendirici ve Mavi Işık Filtresi Programı İndir (Ücretsiz)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz