OptikOS İndir Türkçe Optik Okuyucu İle Sınav Okuma Programı

Optikos Optik Okuma Sistemi; otomatik veya elle beslemeli bir tarayıcı (scanner) ile çalışan optik okuyucu  sistemi  optik formlarınız tükenmez kalemle işaretlenmiş, buruşmuş, kağıt tarayıcıdan eğri geçmiş, hatta optik formlarınız fotokopi ile çoğaltılmış olsa dahi  yapmış olduğunuz sınavları en doğru ve sorunsuz olarak değerlendirebilmenizi sağlar.

Bu program sayesinde tarayıcı (scanner) cihazlarını kullanarak sınav cevaplarının yer aldığı optik formları okutabilirsiniz. Böylece okul, dershane veya KPSS ve TEOG gibi sınavların sonuçlarını çok kolay ve çok hızlı bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Tabii ki optik formların kullanıldığı ve doldurulduğu her alanda bu programdan faydalanabilirsiniz. Mesela oteller, mağazalar, hastaneler, emniyet müdürlüğü ve marketler bile bu programı kullanabilir.

Optikos Optik Okuma Sistemi optik formları okurken aynı anda sınav sonuçlarını değerlendirir. Üstelik buruşuk, yamuk şekilde taranmış, tükenmez kalemle doldurulmuş ve hatta fotokopiyle çoğaltılmış optik formları bile rahatlıkla okuyabilir.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp,Vista
Lisans: Deneme Sürümü

Dil: Türkçe
Boyut: 7.48 MB
OptikOS İndir
OptikOS Alternatif İndirme Linki


Yayımlandı

kategorisi