Otomatik Fare (Mouse) Tıklama Programları Ücretsiz İndir

Bazen sıkça yapılan tıklama işlemleri insanı canından bezdiriyor. Fakat oyunlar ve ofis işlerinde mecburen insanlar bu eziyete katlanıyor. Bu derdin dermanı otomatik tıklama programlarında.

Tekrarlı yapılan tüm mouse tıklama işlemlerini otomatik olarak tek tıkla yapabilirsiniz. Bu yazıda en iyi (ücretli ve ücretsiz) otomatik tıklama programlarını paylaşıyorum.

AutoMouser

Hem klavyeyi hem de fareyi otomatik bir hale getirebilirsiniz.

İster klavyenin ister farenin dilediğiniz zaman otomatik bir şekilde işlem yapmasını yada herhangi bir görevi tekrarlamasını sağlayabilirsiniz.

Rutin olarak sıkça yapılan işlemlerde veya oyun oynarken çok işinize yarayacaktır.

Tek tıklama, çift tıklama, koordinatlar, sağ ve sol tuş seçimi, iki tıklama arasında geçmesi gereken süreyi belirledikten sonra kaydedip dilediğiniz zaman otomatik tıklama yapabilirsiniz.

Boyut: 1.48 MB

Lisans: Ücretsiz

Programı İndir

Free Mouse Clicker

Seçtiğiniz zaman aralığında fare ile otomatik tıklamalar gerçekleştirir.

Programı kullanmak çok kolay çünkü arayüzü çok basittir. Çok sık yaptığınız tekrarlı tıklama işlemlerini kolayca otomatikleştirin. Mesela oyun oynarken çok işinize yarar.

Otomatik tıklamayı tetiklemek için kısayol tuşlarını kullanabilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 446 kb

Programı İndir

Alternatif indirme linki:

Programı İndir (Yandex Disk sunucusunda)

AutoClick (Mouse Auto Clicker)

2016-09-15_01-00-07

Mouse tıklamasını sürekli tekrarlamak için özel olarak üretilmiştir. Online oyunlar için idealdir.

Öncelikle fare tıklamalarını tekrarlı bir şekilde kaydedin. Daha sonra AutoClick programı bu tıklamaları kendisi otomatik algılayacak ve siz yorulmadan tüm tekrarları kendisi yapacaktır.

AutoClick programı iki moddan oluşur: Tıklama ve Tekrarlama modları.

Tıklama modunda bir noktaya yada pek çok noktaya tıklama yapıyorsunuz. Tekrarlama modu ise yapılan tıklamaları tekrarlar veya sizin seçtiğiniz kısayol tuşlarını kullanır.

Programı açınca Kaydet yazan butona tıklayıp masaüstü ekranında tekrar edilmesini istediğiniz fare hareketlerini ve tıklamaları yapın. Ardından Dur yazan butona tıklayarak kayıt işlemini bitirin.

Programın seçenekleri arasında tekrarlama hızı, tekrarlama sayısı, kullanılacak butonları seçme, tıklama tipini seçme ve klavye kısayol tuşlarını belirleme gibi seçenekler sunulmaktadır.

Boyut: 1 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Programı İndir

GS Auto Clicker

GS_Auto_Clicker-243592.png (270×189)

Çok sık yapılan tıklama işlemlerini otomatik olarak yapar.

Tıklamayı başlatmak için klavyeden kendi seçtiğiniz birkısayol tuşuna basıyorsunuz.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 0.85 MB

Programı İndir

Auto Mouse Click

Fareyi dilediğiniz şekilde programlamak için bu programı kullanabilirsiniz. Mesela tek tıklama mı yoksa çift tıklama mı olsun, tıklanacak yerin koordinatlarını seçme, tıklama aralığını belirleme gibi epey sayıda seçenekle her türlü otomatik tıklama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu kadar özelliğe rağmen programın arayüzü çok basit ve sade olduğu için kullanım kolaylığı sağlıyor. Oyunlar ve ofis işleri için idealdir.

Boyut: 12.5 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Programı İndir


Yayımlandı

kategorisi