Ana Sayfa Programlar Oyuncu Bilgisayarında Olması Gereken Programlar 2020

Oyuncu Bilgisayarında Olması Gereken Programlar 2020

42
0

Merhabalar, bu yazımızda her oyuncu bilgisayarında olması gereken programlar hakkında sizlere yardımcı olacağız. Şayet profesyonel bir oyuncu bilgisayarı almanıza rağmen, performansı hala sizi tatmin etmiyorsa, yapılması gerekenleri kısaca açıklıyoruz.

Bilgisayarınıza daha fazla para harcamadan aşağıdaki ücretsiz programları yükleyerek performansta büyük fark yaratabilirsiniz.

SMART GAME BOOSTER 4


Tamamen bedava olan Smart Game Booster programı bu alanda en başarılılardan biridir. Henüz kurulumu yaptıktan hemen sonrasında bile fark edilir bir etki yarattığını göreceksiniz. Bu yazılım direk olarak bazı iyileştirmelerle oyun performansına zirve yaptırıyor.

Özellikle de orta seviyede donanımlara sahip bir oyuncu bilgisayarı olanlar için ideal bir araçtır.

Smart Game Booster 4 Programını Ücretsiz İndirmek İçin Buraya Tıklayınız.

RAZER CORTEX GAME BOOSTER


Yine ücretsiz bir oyun hızlandırıcısı olan Razer Cortex Game Booster programı bu kulvardaki en iyi yazılımlardan biridir.

Özellikle de bilgisayarın arka planında hiç gereği yokken çalışan tüm işlemleri sonlandırması sebebiyle aniden oyun performansını yükseltmesiyle meşhurdur.

Ayrıca bilgisayar bileşenlerinde donanımsal anlamda pek çok değişiklik yaparak performansa katkıda bulunabilen Razer Cortex programı her oyunun sonunda bilgisayarla ilgili istatistikleri ekranda gösteriyor.

Ayrıca her oyun sonunda bilgisayarın performansını maksimum hale getirmek için yaptığı tüm değişiklikleri otomatik olarak geri alıyor ve bilgisayarı eski haline getiriyor.

Razer Cortex Game Booster Programını Ücretsiz İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

DRIVER BOOSTER


Aslında bilgisayardaki tüm donanımların sürücülerini kontrol ederek gerekli güncellemeleri otomatik olarak yapan harika bir yazılımdır.

Ama bizi daha çok ilgilendiren tarafı, tabii ki oynanan oyunların bileşenlerinin güncellemesini yapmasıdır. Tüm bunları otomatikman yapıyor ve bilgisayarın oyun performansına katkı sunuyor.

Driver Booster Programını Ücretsiz Olarak İndirmek İçin Buraya Tıklayınız.

GAME GAIN


Yukarıda sıraladığımız oyun hızlandırıcılar ile aynı mantıkla çalışır. Programı çalıştırdığınız anda oyunları hızlandırmak amacıyla gerekli olan bütün ayarlamaları otomatik olarak bizzat kendisi yapıyor ve size pek iş düşmüyor.

Siz yalnızca işlemciyi ve işletim sisteminizi seçiyorsunuz. Ayrıca dilediğiniz performans seviyesini seçebiliyorsunuz.

Önceki İçerikYouTube Video İzleme Sürelerini Görme Günlük ve Haftalık Rapor
Sonraki İçerikShowMore Ekran Kaydedici Nasıl Kullanılır? Oyun Videosu Çekme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz