Pan WebFilter Pro Türkçe Son Sürüm İndir Gezginler

Çok kısa özetleyecek olursak; Pan WebFilter Pro bir internet veri filtreleme yazılımı yani belirli istenmeyen zararlı içerikleri engelleme programıdır.

İnternetteki zararlı sitelerden ve zararlı bilgilerden  korunmak için ideal bir yazılımdır. Bu programın bireysel versiyonu olduğu gibi, internet kafeler için hazırlanan versiyonu da mevcuttur.

Hem Türkçe hem de tamamen bedava olan Pan WebFilter Pro sayesinde evinizdeki bilgisayardan girilmesini istemediğiniz websitelerinin adreslerini girerek engelleyebilirsiniz. Hatta bazı belirli kötü kelimeleri içeren sayfaların açılmasını bile yasaklayabilirsiniz. Bunun yanı sıra internetten dosya indirilmesini engelleyebileceğiniz gibi, indirme hızına sınır da koyabilirsiniz. Yani bu programla internet sizin kontrolünüzde olacaktır.

Pan WebFilter Pro programının internet kafe versiyonu ise oldukça faydalı. Yine az önce saydığım özelliklere sahip olmanın yanı sıra; Url filtreleme, Url içerisinde kelime filtreleme, Download engelleme, Band genişliği sınırlama, Ortak paylaşımlı havuz sistemi, Kullanıcı tanımlı yasak veritabanı, Temiz listesi oluşturma (izinli siteler), Url loglama, İç ip loglama (TİB İç ip log imzalayıcı uyumlu), Gelişmiş raporlama, Terminallerde çalışan uygulamaları izleme ve yönetme, Ağ desteği, Otomatik güncelleme gibi ekstra özelliklere de sahiptir.

Bu program sayesinde interneti kullanmak çok daha güvenli hale geliyor ve zararlı içerikleri filtreleyerek korunuyorsunuz.

Programın güncellenmesi, kapatılması, devre dışı bırakılması, kaldırılması, kurulumu ve nasıl kullanılacağı ile ilgili detaylı bilgiler için tıklayınız.

Boyut: 34 MB

Lisans: Ücretsiz

Uyumlu işletim sistemleri: Windows Tümü (32-bit ve 64-bit)

Pan WebFilter Pro Türkçe Son Sürüm İndir

Alternatif indirme linki

Pan WebFilter Pro Ekran Görüntüleri


Yayımlandı

kategorisi