Ana Sayfa Programlar PDF Dosyasında Index Oluşturma Programı Ücretsiz

PDF Dosyasında Index Oluşturma Programı Ücretsiz

711
0

Index Generator isminden de anlaşılacağı üzre pdf dosyalarına indeks ekleme yazılımıdır. Kelime indeksini oluşturmak için çeşitli dilleri destekler. Ayrıca kelimeleri dışarı aktarmak için de çeşitli formatları destekler. PDF dosyasının dilini otomatik olarak tespit eder ve ona göre kelime sözlüğünü açar.

PDF Index Generator free software

Kelime listesinin yanı sıra bu kelimenin geçtiği sayfanın önizlemesini gösterir. İndekse eklemek istediğiniz tüm kelimeleri seçebilir ve birkaç farklı format seçeneğinden birini tercih ederek dışarı aktarabilir yani bilgisayara kaydedebilirsiniz.

Daha sonra bu kaydettiğiniz indeksi herhangi bir pdf dosyasına ekleyebilirsiniz.

Programın ana penceresini açtığınız zaman yeni bir proje oluşturun. Ardından indeks eklemek istediğiniz pdf dosyasını seçin. Zaten pdf’nin dili otomatik olarak algılanacak. Böylece kelime indeksini oluşturmaya başlayacak. İşlem bitince kelime listesini alfabetik bir sırada gösterecek. İndekse eklemek istediğiniz kelimeleri seçin ve txt, rtf, pdf veya MS Word dosyası olarak bilgisayara kaydedin. Bence en iyisi pdf formatını seçmektir.

Şimdi sıra oluşturduğunuz indeksi pdf dosyasına eklemeye geldi. Bunu da tamamen ücretsiz olarak sunulan ve kullanması son derece kolay olan pdf birleştirme programlarıyla yapabilirsiniz. Sizlere PDFBinder programını öneriyorum. Buradan yükleyebilirsiniz.

Index Generator indirmek için tıklayınız (ücretsiz).

Önceki İçerikMüzikli Slayt Sunum Hazırlama Sitesi Türkçe Ücretsiz Programsız Online
Sonraki İçerikFotoğrafı 2 Renk Yapma Sitesi (Programsız Online) İkili Renge Dönüştürme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz