Ana Sayfa Programlar PDF’den Bazı Sayfaları Silme Programı

PDF’den Bazı Sayfaları Silme Programı

740
0

Eğer elinizdeki pdf dosyasının sayfalarından seçtiğiniz belirli sayfaları tamamen silmek ve çıkarmak istiyorsanız, PDF Rider programını kullanabilirsiniz.

Aslında çok amaçlı bir yazılım olan PDF Rider sayesinde pdf dosyasına sayfalar ekleyebilir, iki veya daha fazla pdf dosyasını birleştirerek tek bir pdf haline getirebilir veya pdf dosyalarından istemediğimiz bazı sayfaları kaldırıp çıkarabilirsiniz.

PDF Rider- interface

Programı yükleyip açtığınız zaman ana penceresinin en üstünde bulunan Tools menüsüne tıklayın ve Delete pages seçeneğini seçin. Açılan ufak pencerede silinecek sayfaların aralığını girin.

Mesela 4’ten 20’ye kadar olan tüm sayfaları silmek istiyorsanız, 4-10 yazın. Eğer sadece tek bir sayfayı örneğin sayfa 44’ü silmek istiyorsanız, o zaman 44-44 yazmanız gerekiyor.

Silme işleminin ardından en üst sol taraftaki Application menüsüne tıklayın ve açılan menüden Save seçeneğine tıklayarak dosyayı kaydedin.

PDF Rider İndir (Ücretsiz)

Alternatif olarak aşağıda resmini gördüğünüz PDF Page Remover isimli ücretsiz programı da kullanarak PDF’den belirli sayfaları silebilir ve çıkarabilirsiniz.

Ama bu program tek seferde yalnızca tek bir sayfayı silmeye izin veriyor. Yani sayfa aralığı girerek silme özelliği yok.

PDF Page Remover İndir (Ücretsiz)

PDF Page Remover

Önceki İçerikOtomatik Fotoğraf İyileştirme, Güzelleştirme ve Düzenleme Sitesi 2017-2018 Programsız (Online)
Sonraki İçerikİnternet Bağlantısı Kesilince Sesli Uyarı Veren Program (PC İçin)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz