Ana Sayfa Programlar PhotoScape İle Fotoğrafları Toplu Olarak Düzenleyin!

PhotoScape İle Fotoğrafları Toplu Olarak Düzenleyin!

796
0

PhotoScape çok sayıda resmi toplu şekilde düzenlemeye izin veren gelişmiş bir fotoğraf düzenleyicidir. Programın tamamen bedava olması ve Türkçe dil desteğinin bulunması ise onu rakiplerinden bir adım daha öne çıkarıyor.

PhotoScape sayesinde onlarca fotoğrafı işlem kuyruğuna ekleyerek çeşitli ayarlamalar yapabilir, çeşitli efektler ekleyebilir, çeşitli filtreler uygulayabilir ve fotoğrafın üzerine çeşitli objeler ekleyebilirsiniz.

Programın ana penceresinde en üstteki sekmeler arasında Toplu Düzenleyici’ye tıklayarak çoklu işlem bölümüne ulaşabilirsiniz. Zaten sol tarafta hemen ağaç şeması halinde klasörleri görebilirsiniz. Bu klasörlerden fotoğrafların içinde olduğu klasörü seçin ve fotoğraflar arasından düzenlemek istediklerinizin hepsini programa aktarın. Ardından düzenleme seçeneklerini kendi ihtiyaçlarınıza göre ayarlayın.

Pencerenin sağ tarafında Ev, Filtre ve Nesne seçeneklerini göreceksiniz.

Ev kısmında  fotoğrafa çerçeve ekleyebilir, boyutu değiştirebilir ve kırpma yapabilirsiniz.

Filtre kısmında çeşitli efektler ve ayarlar yapabilirsiniz. Mesela parlaklık, kontrast, netlik ayarı yapılabilir. Ayrıca efekt ekleme, renkleri ayarlama ve bulanıklaştırma gibi şeyleri gerçekleştirebilirsiniz.

Nesne kısmında ise resimlere toplu olarak nesneler ekleyebilirsiniz.

Tüm bu işlemler sırasında önizlemeye bakarak nasıl görüneceğini test edebilirsiniz.

Gerekli tüm ayarlamaları yaptıktan sonra ise sağ üst taraftaki Tümünü Değiştir butonuna tıklayın. Karşınıza gelen ekranda resimlerin kaydedileceği klasörü, resimlerin formatını, isimlendirme tipini ve resim kalitesini seçebilirsiniz.

Boyut: 20 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Photoscape İndir

Windows 10 için Photoscape uygulaması indir

Önceki İçerikFacebook ve Instagram’dan Tüm Fotoğrafları İndirme 2017
Sonraki İçerikSadece CSS İle İkonlar Oluşturup Sitenize Kodu Ekleyin!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz