Ana sayfa Programlar Photoshop PSD’yi PDF’ye Dönüştürme Programı

Photoshop PSD’yi PDF’ye Dönüştürme Programı

555
0

Image to PDF Converter Free tamamen ücretsiz bir yazılımdır ve psd formatını pdf formatına çevirmektedir. Bu programın sahip olduğu toplu işlem desteği sayesinde, aynı anda tek bir tıkla yüzlerce psd dosyasını bile pdf dosyasına dönüştürebilirsiniz.

Aslında bu program ile tüm resim formatlarını pdf ye çevirebilirsiniz. Tabii ki bu resim formatları arasında psd de bulunuyor. PDF haline getirebileceğiniz diğer resim formatları ise sırasıyla şunlardır: GIF, JPEG, JPG, PNG, ve TIFF.

PDFArea Image to PDF converter free

Bu programa resim dosyalarını eklemek için sürükle-bırak yapabilirsiniz. Son derece hızlı bir şekilde çalışan ve sonuca giden Image to PDF Converter Free programına resimleri ekledikten sonra üst taraftaki butonlardan Convert yazana tıklamanız yeterli olacaktır. Sadece saniyeler içinde pdf dosyası hazır hale gelecektir. Zaten program penceresinin alt tarafında dönüştürme işleminin ne kadarının tamamlandığı, yeşil renkli bir ilerleme çubuğu şeklinde gösteriliyor. İşlem bitince ufak bir pencere açılıyor ve üzerinde Done! yazıyor. OK butonuna tıklayarak kapatın ve yeni pdf dosyasını açarak görüntüleyin.

Dilerseniz format çevirmeden önce pdf sayfa boyutunu ayarlayabilir, pdf belgesinin başlık, yazar, konusu ve anahtar kelimeleri gibi bilgilerini girebilirsiniz. Desteklenen tüm formatların listesi aşağıda verilmiştir.

BMP, DIB, RLE, ICO, EMF, WMF, GIF, JPEG, JPG, JPE, JFIF, PNG, TIFF, PNM, PPM, PBM, PFM, PGM, PCX, XPM, XBM, WBMP, TGA, SGI, RAW, PICT, Sun RAS, PSD, Dr. Halo, MNG, Kodak PhotoCD files, JP2, J2K, JNG, JBIG, IFF, HDR, Raw Fax G3, EXR, DDS.

Image to PDF Converter Free  İndir

  • Lisans: Ücretsiz.
  • İşletim sistemi: Windows tümü.
  • Boyut:
Tavsiyemiz:   HEIC Dosyasını PDF'ye Çevirme Programı Ücretsiz

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here