Ana Sayfa Programlar PowerPoint Benzeri En İyi 5 Alternatif Program Windows İçin

PowerPoint Benzeri En İyi 5 Alternatif Program Windows İçin

79
0

LibreOffice Microsoft PowerPoint programıyla en iyi rekabet edebilecek Windows yazılımıdır.

LibreOffice ofis paketi içerisinde yer alan Impress programı PowerPoint’in bulabileceğiniz en başarılı alternatifidir.

En İyi Powerpoint Alternatifleri 1

Hatta hazırladığınız sunumları PowerPoint dosyası formatında yani .ppt/.pptx uzantısı şeklinde kaydedebilirsiniz. Böylece uyumsuzluk sorunu ortadan kalkar.

LibreOffice İndir

Bir diğer başarılı PowerPoint alternatifi ise WPS Suite isimli ofis paketidir. Tıpkı PowerPoint sunumları gibi sesli, videolu ve animasyon efektli sunumlar hazırlayabilirsiniz.

WPS Suite İndir

Google Slaytlar ve Zoho Show adlı çevrimiçi web servisleri sayesinde web tarayıcınız üzerinden yüksek kaliteli sunumlar oluşturabilirsiniz. PowerPoint online servisinin birebir karşılığı olduğunu söyleyebiliriz.

Tek ihtiyacınız olan şey internete bağlı olmak ve ücretsiz kaydolmak. Aslında bu iki servisin Android ve iOS uygulamalarını yükleyerek de mobil cihazınız üzerinden harika sunumlar hazırlayabilirsiniz.

Google Slaytlar sitesini ziyaret et

Zoho Show sitesini ziyaret et

Klasik sunum hazırlama araçlarının ötesine geçerek videolar ve animasyonlarla kolayca dinamik sunumlar oluşturmak için PowtoonMoovly, and Wideo isimli programları kullanabilirsiniz.

Son olarak Canva adlı web sitesini ziyaret ederek birbirinden güzel hazır şablonlarla harika sunumlar ve görselleri çabucak ve kolaylıkla hazırlayabilirsiniz.

Önceki İçerikMKV İzleme Programı, En İyi 5 MKV Oynatıcı
Sonraki İçerikSSD Veri Kurtarma Mümkün Mü?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz