Profil Resmi Güzelleştirme Programı Facebook Profil Fotoğrafı Güzelleştirme Online Site

remove angles from selfies

Çektiğiniz selfie (özçekim) resimlerinde kötü mü çıktınız?

Profil resmi için çektiğiniz fotoğraf kötü mü olmuş? Fotomontaj ile güzelleştirmek ister misiniz?

Yukarıdaki fotoğrafta Messi’nin fotomontaj öncesi ve sonrası halini görmektesiniz? Birkaç düzeltmeden sonra Ronaldo’ya meydan okuyacak hale gelmiş. Siz de kendi fotoğraflarınızda bunu yapabilirsiniz. Nasıl mı?

http://faces.cs.princeton.edu/live/

Yukarıdaki linke tıklayınca aşağıdaki gibi bir sayfa açılacak. Choose Photo linkine tıklayın ve bilgisayardan fotomontaj yapmak istediğiniz fotoğrafı seçin.

2016-08-09_00-16-27

Fotoğrafı siteye yükledikten sonra yüzün alın kısmının orta bölgesine ve iki kulağının üst noktasına fare ile tıklayın. Böylece tıkladığınız üç yerde yuvarlak yeşil renkli ikonlar görünecek. Aşağıdaki resimde inceleyebilirsiniz. Bu ikonları sağa sola yukarı aşağı doğru hareket ettirerek tıpkı aşağıdaki resimde olduğu gibi doğru yere yerleştirin. Bu ikonlar sayesinde fotoğrafınız en iyi açıdan çekilmiş gibi kusursuz gözükecek.

upload a selfie

Daha sonra Continue yazan butona tıklayın. Eğer ikonları doğru şekilde yerleştirmişseniz, otomatik olarak yapılan ayarlama sayesinde yüzünüz en iyi açıdan çekilmiş gibi mükemmel hale gelecek ve çok daha yakışıklı veya güzel görüneceksiniz.

Eğer işlemin sonucu tam olarak hoşunuza gitmediyse, fotoğrafın sağ tarafındaki kaydırma çubuklarını sağa sola doğru çekerek hoşunuza giden en iyi açıyı manuel olarak yani el ile ayarlayabilirsiniz.

tweak selfie angles

İşlemi bitirdikten sonra Save Photo butonuna tıklayarak fotoğrafı bilgisayara kaydedin.


Yayımlandı

kategorisi