Ana Sayfa Bilgisayar Oyunları Pugb Giriş Hatası Kesin Çözüm! Pugb Giremiyorum Giriş Ekranında Kalıyor

Pugb Giriş Hatası Kesin Çözüm! Pugb Giremiyorum Giriş Ekranında Kalıyor

126
0

Son günlerde Pugb oyununa giriş konusunda sıkıntı yaşayan çok sayıda oyun sever var ve bununla ilgili yardım isteyen pek çok mesaj aldım. Örneğin oyun açılmama sorunu veya oyuna girememe yani giriş ekranında takılma sorunuyla çokça karşılaşılıyor. Bunan dolayı tüm bu hataların kesin çözümünü anlatan bir yazı kaleme almak istedim.

Pugb Tüm Giriş Hataları İçin Çözüm Yöntemleri

Pugb Hatası Nasıl Düzeltilir?

Pugb giriş hatalarının en önemli nedenlerinden birisi Windows’un kendisini güncellemesi yani yapılan güncelleştirmeler. Çünkü güncellemenin ardından oyun ile işletim sistemi arasında bir uyumsuzluk yani bir uyum problemi ortaya çıkıyor. Diğer önemli sebepler arasında Pugb oyununun korsan sürümünü kullanma veya sürücülerden kaynaklanan hatalar olabiliyor.

Buna göre yapılması gereken ilk iş ekran kartı sürücüsünü kontrol etmektir. Eğer güncel değilse, ekran kartının sürücüsünü güncellemek lazım.

Eğer Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows XP ve Vista işletim sistemlerinden birini kullanıyorsanız ve son zamanlarda sistem güncelleştirmelerini yüklediyseniz ve güncelleştirmenin ardından Pugb oyununa giriş sorunu yaşadıysanız, o zaman sistem geri yükleme yaparak güncelleştirmeden önceki bir tarihe geri dönmeniz gerekir.

Diğer bir çözüm yöntemi de Steam kısayol simgesine sağ tıklayıp açılan menüden yönetici olarak çalıştır seçeneğine tıklamaktır.

Bazen de yeni bir Windows güncelleştirmesi çıkmasına rağmen bu güncelleştirmeyi yüklemeyen kişilerin bilgisayarında böyle sorunlar ortaya çıkıyor. Eğer uzun süredir işletim sisteminizde güncelleştirmeleri yüklemediyseniz, bu defa yükledikten sonra tekrar deneyin. Sorun çözülebiliyor.

Sorunu çözen bazı kullanıcıların ifadesine göre ekran ölçeklendirme yarını 100 yapmak işe yarıyor.

Eğer bunların hiçbiri işe yaramadıysa, hemen enseyi karartmaya gerek yok. Çok yakın bir zamanda büyük bir ihtimalle pugb giriş yapamama hatasını çözen bir patch yayınlanacaktır.

Bunların dışında sormak istediğiniz şeyler varsa, bu sayfanın altına yorum yazarak sorabilirsiniz. Kafanıza takılan her konuda yardımcı olmak için elimden geleni yapacağım. Eğer bu yazımı beğendiyseniz ve faydalı bulduysanız, lütfen sosyal medya hesabınızda paylaşınız.

Önceki İçerikiPhone Ana Ekrana Sayfa Ekleme 2019 (Web Site Sayfası Sabitleme)
Sonraki İçerikInstagram Profil Adına Şekilli Yazı Yazma (50 Karizmatik Font) 2019

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz