Radyo Dinleme Programları Türkçe İndir Gezginler PC

Windows masaüstü bilgisayarda hem Türkçe yayın yapan radyo kanallarını dinlemek hem de yabancı müzik yayını yapan radyoları dinlemek için bulabileceğiniz en iyi programları bu yazıda paylaşıyorum. Verdiğim programların hepsi TÜRKÇE ve ÜCRETSİZdir. Üstelik bu programlarda dinlediğiniz şarkıları bilgisayara kayıt edebilirsiniz.

1- EXARadyo

İçinde yerli yabancı yüzlerce radyo kanalı bulunmaktadır. Programın arayüzü ünlü Winamp programına benziyor.

Kendi favori listesini oluşturabilirsiniz. Listelenen tüm radyolar genel olarak arabesk, genel, islami, haber, klasik, pop, slow, rap, rock, türkü, türk halk müziği, türk sanat müziği ve yabancı gibi kategorilere ayrılmıştır. Böylece sevdiğiniz türde radyoları kolayca bulabilirsiniz. Dilerseniz listede olmayan yeni kanallar da ekleyebilirsiniz.

Dinlediğiniz şarkıların ismi ve sanatçının adı gösterilmektedir. Programın ses kalitesi oldukça yüksektir.

Boyut: 2.66 MB

Dil: Türkçe

Lisans: Ücretsiz

EXARadyo İndir

Alternatif indirme linki

2- RDK – Radyo Dinle Kaydet

RDK (Radyo Dinle Kaydet) 5.1

Bu programda da yüzlerce yerli yabancı radyo kanalı var. Aslında 658 adet radyo kanalına sahiptir ve bu sayı fazlasıyla yeterlidir. Fakat EXARadyo programından farkı, dinlediğiniz şarkıları kaydetmeye imkan tanımasıdır.

Çeşitli ses kaliteleri sunarak şarkıları mp3 formatında kaydeder. Kaydı durdurma ve daha sonra devam edebilme özelliği mevcuttur. Yeni radyo kanalları ekleyebilirsiniz.

Üstelik RDK programını çoklu olarak çalıştırabilir ve aynı anda iki veya daha fazla radyo kanalını bile dinleyebilirsiniz.

RDK programının klavye kısayol tuşu desteği de mevcuttur.

2016-09-18_15-30-23

2016-09-18_15-30-49

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 6.5 MB

Dil: Türkçe

RDK İndir

Alternatif indirme linki

3- Canlı Radyo

Canlı Radyo indir - Online radyo dinleme programı - indir.com

Tüm müzik kanallarının yer aldığı online radyo dinleme programıdır.

Programın ayarlarına girerek sesi yükseltebilir veya kısabilirsiniz. Ayrıca başlatma ve durdurma gibi seçenekler de sunuyor.
Programın boyutu yalnızca 65 kb olduğu için çok hafiftir ve hiçbir şekilde bilgisayarınızı kasmadan arka planda çalışır.
Hafif ve kullanması basit olan bir radyo dinleme programı arayanlar için idealdir.
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 65 kb
Dil: Türkçe
Canlı Radyo İndir

Yayımlandı

kategorisi