Ana Sayfa Programlar Rastgele Fare Hareketlerini Soyut Sanata Dönüştürme Programı

Rastgele Fare Hareketlerini Soyut Sanata Dönüştürme Programı

755
0

IOGraph programı bilgisayarda fare (mouse) ile yapılan hareketleri kaydeder ve bunu otomatik olarak harika bir soyut sanat eserine çevirir.

Arka planda siyah beyaz bir mod veya renkli bir şema tercih edebilirsiniz. Fare hareketlerinin kaydedilme süresini dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Ardından kayıt altına alınan fare hareketlerini PNG formatında bilgisayara kaydedebilirsiniz.

Öncelikle IOGraph programını buraya tıklayarak ücretsiz indirin ve bilgisayara kurun. Çalıştırdıktan sonra ana pencerenin ortasındaki yuvarlak butona tıklayın.

Tıkladıktan sonra yapacağınız fare hareketleri kaydedilmeye başlar. Artık farenin hareketleri bir kalemle çizim yapıyormuş gibi ekranda çizgiler oluşturur. Eğer farenin imlecini bir yerde sabit tutarsanız, o yerde büyük bir siyah nokta oluşur ve siz tutmaya devam ettikçe siyah noktanın boyutu büyür.

Varsayılan olarak arka plan siyah beyazdır. Fakat Settings butonuna tıklayarak açılan menüden Use Colourful Scheme seçeneğine tıklayarak arka planı renkli bir şema haline getirebilirsiniz. Yine bu menüdeki Ignore Mouse Stops seçeneğini seçerek fare durduğunda siyah nokta oluşmasını ve büyümesini engelleyebilirsiniz.

Yeterli kadar fare hareketi yaptığınızı düşünüyorsanız, Pause butonuna tıklayarak kaydı durdurun. Ardından en üst sol köşedeki File menüsüne tıklayınca açılan menüden Save‘ye tıklayın ve bilgisayara PNG formatında kaydedin.

Önceki İçerikGöz Dinlendirici ve Mavi Işık Filtresi Programı İndir (Ücretsiz)
Sonraki İçerikWindows 10 İçin Aile Soy Ağacı Oluşturma Programı Ücretsiz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz