Recuva Türkçe Ücretsiz İndir Veri Kurtarma Programı Son Sürüm

Recuva tamamen ücretsiz olarak bulabileceğiniz en iyi dosya kurtarma yazılımıdır. Yanlışlıkla silinen dosyaları veya format atılan ve bozulduğu için açılmayan disklerdeki verileri geri getirmek için Recuva programını kullanabilirsiniz.

Recuva programı Türkçe menülere sahip olduğu için kullanırken hiçbir sıkıntı yaşamıyorsunuz ve oldukça kolay bir şekilde kullanıyorsunuz. Programı çalıştırınca sihirbaz aracından faydalanarak dosya kurtarma işlemine hemen başlayabilirsiniz. Bu sihirbazda önce kurtarmak istediğiniz dosyanın türünü seçiyorsunuz. Mesela resim, müzik, video, döküman, e-posta veya sıkıştırılmış arşiv dosyasından birini seçebilirsiniz. Ardından bilgisayarda derin bir tarama yapacaktır.

Recuva

Dilerseniz sihirbaz yerine bir sürücü seçip orada tarama yaptırabilirsiniz.

Recuva 2

Tarama bittiği zaman bulunan ve kurtarılabilen tüm dosyaları liste halinde gösterir.

Recuva 3

Listeden kurtarmak istediğiniz dosyaların kutusunu işaretleyip sağ alt köşedeki Recover butonuna tıklayınız.  Hepsi bu kadar basit.

Recuva programı bilgisayarın harddiski dışında, USB flash bellek, telefon bellek kartı veya kameranın hafıza kartı gibi harici diskler üzerinde de tarama yaparak silinen dosyaları geri getirebilir.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8, Windows 8.1, Windows 7, Windows Xp, Windows Vista
Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe
Boyut: 5.3 MB
Recuva İndir

Recuva Alternatif İndirme Linki 1
Recuva Alternatif İndirme Linki 2


Yayımlandı

kategorisi