Ana Sayfa Programlar Reddit Toplu Resim İndirme Programı

Reddit Toplu Resim İndirme Programı

1584
0

ImageDownloader isimli ücretsiz, hafif ve açık kaynak kodlu bir yazılım sayesinde Reddit sitesindeki tüm fotoğrafları veya seçtiğiniz belirli kategorilerdeki resimleri toplu olarak bilgisayara kaydedebilirsiniz.

ImageDownloader İndir

Bu program kurulumsuzdur (portable). Bu sayede bilgisayara yüklemeye gerek kalmadan, çift tıklayarak direkt çalıştırabilirsiniz.

Program açılınca basit bir pencere açılır ve en üstteki sekmelerden Reddit sekmesi aktif olarak karşınıza çıkar.

Penceredeki diğer seçenekler zaten ne işe yaradığını hemen belli ediyor.

Subreddit kısmına pics (resimler), funny (komik) veya Reddit sitesinde hoşunuza giden fotoğrafların yer aldığı alt kategorilerin isimini girebilirsiniz.

Target folder kısmına indireceğiniz resimlerin bilgisayarda kaydedileceği klasörü girin.

Min width, Min height, Max widht, Max height kutularına gireceğiniz sayılar sayesinde indirilecek resimleri minimum en/boy ve maksimum en/boy oranına göre filtreleyebilirsiniz. Tabii bu seçenek isteğe bağlıdır. Yani girmek zorunda değilsiniz.

Pull post from kısmındaki seçenekler oldukça faydalıdır. Bu seçenekler sayesinde dilediğiniz Reddit kategorisini seçerek sadece o kategorideki resimleri indirebilirsiniz.

Pull links from kısmındaki seçeneklerden faydalanarak indireceğiniz resimleri zaman bakımından filtreleyebilirsiniz. Mesela past year derseniz son 1 senedeki resimler indirir. Past week derseniz, son bir haftalık resimleri indirir. All time ise tüm zamanların resimlerini indirir.

Number of posts to get kısmında ise dilerseniz resim indirilecek sayfa sayısını seçebilirsiniz.

Tüm bu seçenekleri kendi ihtiyacınıza göre belirledikten sonra Download butonuna tıklayarak resimleri çoklu bir biçimde indirmeye başlayabilirsiniz.

Not: En üstteki Imgur sekmesine tıklayarak yine tercihlerinizi yaptıktan sonra Imgur sitesinden resimleri toplu bir şekilde indirebilirsiniz.

Önceki İçerikKelimenin ve Yazının Hangi Dile Ait Olduğunu Bulma Programı
Sonraki İçerikGoogle Haritalar İndir İnternetsiz Kullan (Android ve iPhone Cep Telefonları İçin)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz