Ana Sayfa Teknoloji Windows PC Redirect Virüsü Silme (Denendi Garantili Yöntem)

Redirect Virüsü Silme (Denendi Garantili Yöntem)

69
0

Merhabalar, bu yazımızda Redirect virüsü silme konusunda sizlere yardımcı olacağız. Aslında bunun bir reklam virüsü olduğunu ve gerçek virüsler kadar tehlikeli olmadığını belirtelim. Sadece rahatsız edici reklamlar gösterir ve bazı kişisel verileri çalabilir.

Çünkü Redirect virüsünün amacı zaten bu virüsü yapanlara para kazandırmak yani tümüyle ticaret.

Bu virüsün bulaştığı bilgisayarlarda reklamlar gösterilir, kullanıcılar webde gezinirken belirli sitelere yönlendirilir veya arama terimleri toplanır. Genellikle de web tarayıcıdaki varsayılan arama motorunu değiştirerek kendi sitelerine ziyaretçi çekerler.

Redirect Virüsü Nasıl Silinir?

Bu işte en iyi güvenlik programı kesinlikle AdwCleaner yazılımıdır. İlk çıktığı yıllarda reklam virüslerini temizleme konusunda o kadar büyük bir başarı yakaladı ki, ünlü antivirüs şirketi MalwareByte hemen bu programı satın alarak kendi bünyesine kattı.

AdwCleaner İndir

Bu programı yukarıdaki butona tıklayarak indirin ve kurun. Zaten dili Türkçe olduğu için kullanırken hiçbir zorluk yaşamıyorsunuz.

Programın ana penceresi aşağıda gösterilmiştir.

2019 09 17 12 59 17 1

Yapacağınız işlem çok basit. Önce bilgisayarda tarama yapacaksınız ve tarama işlemi bitince temizlik işlemini yapacaksınız. Tüm bunları sadece 2 fare tıklamasıyla yapıyorsunuz. Böylece bilgisayarınızda tespit edilen tüm reklam virüslerini otomatik olarak siliyor.

Önceki İçerikGalaxy Note 10 Yeniden Başlatma Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım
Sonraki İçerik2 Telefonda Aynı Anda Apple Music Dinleme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz