Reklam Engelleme Programı Türkçe Ücretsiz İndir AdBlock

2016-09-17_17-07-02

Artık bilgisayar kullanıcılarının çok büyük bir kısmı Chrome tarayıcısını kullanıyor. İnternette girdiğiniz sitelerde karşınıza çıkan çok sayıda reklam ve açılır pencere canınızı sıkıyorsa, Google Chrome tarayıcısı için özel olarak üretilen reklam engelleme eklentilerini kullanarak bunlardan kurtulabilirsiniz.

Zaten bu rahatsız edici reklamları kapattığınız zaman, internette çok daha hızlı bir şekilde gezebilirsiniz. Çünkü bu reklamlar sırf reklam göstermek için epey miktarda görseli bilgisayarınıza izinsiz yüklerken internetinizi yavaşlatır.

Bu eklentilerin hepsi Türkçe olduğu için kullanırken hiçbir sıkıntı çekmezsiniz.

Burada en iyi 3 Chrome reklam engelleyici uzantıyı paylaşıyorum. Bu eklentileri Chrome tarayıcısına yüklediğiniz anda otomatik olarak sitelerdeki tüm reklamları engeller. Fakat isterseniz seçtiğiniz sitelerde reklamların görünmesini sağlayabilirsiniz.

İşte sırasıyla en iyi reklam engelleme programları:

1- Adblock İndir

2- Adblock Plus İndir

3- Adguard Reklam Engelleyici İndir

Herhangi bir sitedeki reklamların görünmesine izin vermek isterseniz, o sayfa açık iken tarayıcı ekranının sağ üst köşesindeki reklam engelleme eklentisinin simgesine tıklayın ve açılan menüdeki seçeneklerden bu siteye izin verin.


Yayımlandı

kategorisi