Resimleri karakalem yapma programı fotoğrafı karakaleme çevirme programı indir

Bilgisayardaki resimleri veya fotoğraf makinesinden çektiğiniz en güzel fotoğrafları sadece birkaç tıklama ile harika karakalem çalışmasına dönüştürmek ister misiniz?

Sktech Master bu işi sizin için otomatik olarak yapıyor. Tek yapmanız gereken birkaç seçim yapmak suretiyle hayalinizdeki karakalem resminin nasıl olduğunu programa aktarmaktan ibarettir. Gerisini programın kendisi hallediyor.

Boyut: 7.2 MB

Lisans: Demo

Sketch Master İndir

Örneğin ilk olarak en üst sol köşedeki File butonuna tıklayın ve açılan menüden Open seçeneğine tıklayın. Açılan pencereden karakaleme dönüştürmek istediğiniz resimleri seçip programın içine aktarın.

Ardından sağ orta kısımdaki Select Sketch effect kısmından size sunulan üç karakalem çalışması seçeneğinden birini keyfinize göre seçin. Burada Pencil seçerek resmi karakalem yapacağınız gibi, Pastel seçerek fotoğrafları pastel tabloya da dönüştürebilirsiniz.

Daha sonra eğer isterseniz Texture kısmına gelip karakalem resminiz için bir doku (dekor) seçebilirsiniz. Yine Frame kısmından resminiz için şekilli güzel bir çerçeve seçebilirsiniz.

Tüm seçimlerinizi yaptıktan sonra Convert yazan butona tıklayarak fotoğrafı karakaleme çevirebilirsiniz.

Sketch Master İndir

Sktech Master Nasıl Kullanılır?

Aşağıdaki resimleri inceleyerek programın nasıl çalıştığını az çok öğrenebilirsiniz.

karakalem1

karakalem2

karakalem3

karakalem4

Not: Üstteki 4 resim Ozengen.com’dan alınmıştır.

Sketch Master İndir


Yayımlandı

kategorisi