Ana Sayfa Programlar Sabit Disk Biçimlendirme Engelleme Programı Sürücü Formatlama Engelleyici

Sabit Disk Biçimlendirme Engelleme Programı Sürücü Formatlama Engelleyici

786
2

SaveMyHard ücretsiz bir bilgisayar yazılımıdır ve kullandığınız harddiske veya sabit diskin bir bölümüne (C sürücüsü, D sürücüsü vs.) yanlışlıkla veya istemeden format atmayı yani biçimlendirmeyi önlemek için özel olarak üretilmiştir.

Bu program çalışıyorken kimse Windows’a format atamaz. Yani format koruma aracıdır.

SaveMyHard interface

İster tüm biçimlendirme isteklerini engelleyebilir, ister sadece belirlediğiniz boyuttan daha büyük boyuttaki sabit disklere format atmayı engelleyebilir.

SaveMyHard pek çok insan için hayat kurtaran bir yazılımdır. Bazen bizler kazayla disk bölümlerini, sürücüleri veya sabit diskin tamamını biçimlendirebiliyoruz. Bazen de başkaları biz yokken bilgisayara format atabilir. Böyle durumlarda SaveMyHard programı formata engel olur ve bir hata mesajı gösterir.

SaveMyHard in action

SaveMyHard İndir

Önceki İçerikPrototiplendirme Programı (Asıl örnek nüsha, orijinal model oluşturma) Windows PC İçin
Sonraki İçerikGoogle Chrome Siyah Ekran Hatası Çözümü (Windows 10)

2 YORUMLAR

  1. merhaba xp için alternatif yazılım varmı xp de çalışmıyor kullanamadım yanlışlıkla olsun virüs sayesinde olsun dolu arşiv disklerimiz biçimlenebiliyor yardımcı olursanız sevinirim iyi günler

    • Download.com da desteklenen işletim sistemleri şöyle verilmiş: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10. Yani xp de çalışması lazım fakat ben şahsen denemedim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz