Ana Sayfa Programlar Secere Aile Soyağacı İndir Türkçe Ücretsiz Soy Ağacı Programı

Secere Aile Soyağacı İndir Türkçe Ücretsiz Soy Ağacı Programı

7388
6

Ekrandan

Kendi ailenizin soy ağacını resimli bir şekilde hazırlamak ve yazıcıdan çıktı alarak kağıda geçirmek için Secere Aile Soyağacı programını kullanabilirsiniz. Bu programı çocuklar bile çok kolay bir şekilde kullanabilir. Bulabileceğiniz en iyi soy ağacı yapma/oluşturma programlarından biridir.

Print Out Tbl 2

Programın burada paylaştığımız ücretsiz sürümünde soy ağacına 50 kişi ekleyebilirsiniz. Bu sayı zaten oldukça yeterlidir. Oluşturulan soy ağacı dosyası GedCom formatındadır. Zaten tüm soy ağacı programları genellikle bu formatı kullandığı için diğer programlarla da uyumludur.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp,Vista
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 916 KB
Secere Aile Soyağacı İndir
Secere Aile Soyağacı Alternatif İndirme Linki

Nesil

Print Out 5

Önceki İçerikYGS 2015 Soru ve Cevapları İndir PDF Tüm Sorular Yanıtları
Sonraki İçerikGenoPro 2016 İndir En İyi Soy Ağacı Yapma Programı

6 YORUMLAR

  1. İsrail programı 250 kişiye kadar ücretsiz veriyor,sizin programınız yerli ve milli güya, 50 kişilik,sonrası paralı,nasıl iş ise anlayamadım.full paogramınız sınırsız kişiyi mi kapsıyor ve tek seferlik satın alma ile sahip oluna biliniyor mu?kolay gelsin.

  2. Proğramınızı bir sefer kullandım çok memnunum lakin sıkıntı bilgisayarda sistem çöküp tekrar yüklediğimizde sistemi proğram lisansını tekrar almak gerekiyor.Her defasında böyle buna bir çare bulabilseniz çok güzel olacak

    • Cihangir kardeş programın üreticisini bu durumdan haberdar ettim. Fakat amatör bir programcı olduğu için ve artık bu işlerle uğraşmadığı için işimiz tamamen şansa kalmış. İnşallah gerekli düzeltmeyi yapar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz