Ana Sayfa Programlar Ses Değiştirici İndir Windows İçin

Ses Değiştirici İndir Windows İçin

318
0

En İyi Ses Değiştirici Program Hangisi?

Bilgisayar için ses değiştirme programı aradığınız zaman karşınıza bazı programlar çıkıyor. Peki bu ses değiştiriciler nedir, ne işe yarıyor ve nasıl kullanılır?

Bu yazıda Windows PC için ses değiştirme programlarını tanıtıyorum. Bunların hepsini tek tek kullandım ve denedikten sonra görüşlerimi yazıyorum.


Fake Voice – Bilgisayar İçin Ses Değiştirici

Fake Voice Ses Değiştirici

İçlerinde Windows için kullanması en kolay ve işini en iyi yapan program Fake Voice adlı yazılımdır.  Bu program ücretsizdir ama kurulum sırasında normalde programın çalışması için gerek olmayan bir reklam yazılımı yüklemeyi teklif eder. Bu nedenle kurulum yaparken reklam yazılımlarını reddederek yükleyin ki sonra başınız reklamlarla ağrımasın.

Fake Voice programı erkek sesini kadın sesine çevirebilir ve kadın sesini de erkek sesine çevirebilir. Ayrıca yetişkin bir insanın sesini çocuk sesine çevirebilir yada çocukların sesini yaşlı bir insanın sesine dönüştürebilir. Bunların yanı sıra, sesleri robot sesine de çevirebilir yada sese eko efekti verebilir.

Fake Voice yardımıyla arkadaşlara harika şakalar yaparak onları şaşırtabilir ve hep beraber gülerek eğlenebilirsiniz.

Dilerseniz sesinizin nasıl olacağını tamamen kendiniz ayarlayabilirsiniz. Mesela sesinizi inceltebilir veya kalın yada boğuk hale getirebilirsiniz.

Fake Voice ses değiştirici programı indirmek için tıklayınız.

  • Boyut: 7.5 MB
  • Lisans: Ücretsiz
  • İşletim sistemi: Windows tümü

VoiceMaster – Bilgisayar İçin Ses Değiştirme Programı

Voicemaster Ses Değiştirme Programı

Bilgisayarda Skype programı üzerinden sesli konuşurken sesinizi değiştirmeye yardımcı olan pratik ve yararlı bir yazılımdır. Kendi sesinize farklı tipteki efektleri uygulayarak dilediğiniz türde seslere dönüştürebilirsiniz. Böylece eş dostu şaşırtabilir ve komik şakalar yapabilirsiniz.

VoiceMaser ses değiştirici programı indirmek için tıklayınız.

  • Boyut: 2.1 MB
  • Lisans: Ücretsiz
  • İşletim sistemi: Windows tümü

MorphVOX – Ücretli Ama En Kaliteli Ses Değiştirici

Ses Değiştirici En İyi Program

Yukarıda tanıttığım iki program ücretsiz olarak bulabileceğiniz en başarılı ses değiştirme yazılımlarıdır. Fakat bir de bu işi profesyonelce yapan ücretli yazılımlar bulunmaktadır. Verdiğiniz paranın hakkını veren ve işini layıkıyla yapan en iyi ücretli ses değiştirici MorphVOX programıdır.

Bu araç sizlere konuşma sırasında sesinizi anlık olarak değiştirme imkanı sunuyor. Dilerseniz seçenekleri değiştirerek sesleri kadın, erkek ve çocuk sesine dönüştürebilirsiniz. Ayrıca erkek sesini farklı tondaki erkek seslerine de çevirebilirsiniz.

Bu programın nasıl kullanıldığını ve sesin nasıl değiştirildiğini Türkçe olarak anlatan Youtube videosunu izlemek için buraya tıklayınız.

MorphVOX ses değiştirme programını indirmek için tıklayınız.

Önceki İçerikTV İzleme Programı 2018-2019
Sonraki İçerikMYT Müzik İndirme Programı (APK) Android İçin

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz