Ana Sayfa Teknoloji İnternet Ses Değiştirme Sitesi (Online Programsız)

Ses Değiştirme Sitesi (Online Programsız)

18616
0

Daha önce sitemizde çeşitli ses değiştirme programları paylaşmıştık. Bu defa o programların yaptığından daha iyisini yapan ve kullanmasının çok daha kolay olduğu bir web site tanıtıyorum. Dolayısıyla artık ses değiştirmek için yeni bir program yükleyip kaldırmakla uğraşmaya hiç gerek yok.

Kullanacağımız online servisin adı Voice Changer ve aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Ses değiştirici siteye git: https://voicechanger.io/

Sitenin ana sayfası aşağıdaki ekran görüntüsü resminde gördüğünüz gibidir.

Ses Değiştirme Siteleri Programsız

Burada size iki farklı seçenek sunuluyor. 1 numaralı kırmızı ok işaretiyle gösterilen upload audio yazan butona tıklayarak bilgisayardaki ses kaydı dosyasını bu siteye yükleyebilirsiniz.

Alternatif olarak 2 numaralı kırmızı ok işaretiyle gösterilen use microphone yazan butona tıklayarak bilgisayarınıza takılı olan bir mikrofondan ses kaydı yapıp canlı canlı siteye yükleyebilirsiniz.

Yükledikten sonra alt taraftaki çok sayıda simgeye tıklayarak o simgenin temsil ettiği sese dönüştürebilirsiniz. Örneğin kırmızı ok işaretiyle gösterilen robot simgesine tıklayınca, yüklediğiniz ses dosyasındaki sesler robot sesine çevrilir. Aynı şekilde hayvan seslerine, radyo sesine, telefon sesine, uydu sesine, uzaylı sesine, Chakie Chan gibi ünlülerin sesine veya diğer ünlü kahramanların sesine dönüştürebilirsiniz.

Konuşma Sesini Değiştiren Site

Seçimi yapınca otomatik olarak seçtiğiniz sese dönüştürecek ve yukarıdaki resimde olduğu gibi ufak bir pencere açılarak değiştirilmiş olan ses dosyasını çalmaya başlayacak. Eğer sesi beğenirseniz, üstteki resimde 1 numaralı ok ile gösterilen yere sağ tıklayın ve açılan menüden 2 numaralı ok ile gösterilen Sesi farklı kaydet… yazan seçeneğe tıklayın. Böylece ses dosyasını bilgisayara kaydedecek.

Önceki İçerikWindows 10 İçin OpenVPN İndir + Kurulum ve Kullanım Bilgileri
Sonraki İçerikWindows 95’i Windows 10’da Kullanma

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz