Ana Sayfa Programlar Ses Karıştırma Programı Ücretsiz Ses Mixleme

Ses Karıştırma Programı Ücretsiz Ses Mixleme

249
0

MixPad  mükemmel bir ses karıştırıcı program yani mix yapma programıdır. Programın sahip olduğu çoklu kayıt özelliğinden yararlanarak gerçekten profesyonel kalitede sonuçlar elde edebilirsiniz.

Ses Karıştırma Programı mixer

Bu araç sizlere sınırsız sayıda ses dosyasını karıştırma imkanın sunuyor. Hiçbir kısıtlama olmadan kendi müziklerinizi yaratabilirsiniz. Aynı şekilde dilediğiniz sesleri ve ses efektlerini projenize ekleyebilir ve hayalinizdeki müzikleri oluşturabilirsiniz.

Programın içinde hazır olarak gelen multimedya kütüphanesinden faydalanarak hazır müzikleri, efektleri, sesleri ve kayıtları tek tıkla projeye dahil edebilir ve müzikleri daha güzel hale getirebilirsiniz. Ayrıca yapacağınız işleri bu kütüphane yardımıyla çok daha hızlı bir şekilde bitirerek zamandan da tasarruf edebilirsiniz.

Ses Karıştırma Programı ses kaydedicisi

MixPad 6 kHZ ile 96 kHz arası örnekleme frekansıyla uyumludur. Oluşturduğunuz müzikleri dakikalar içinde yine bu programın araçlarıyla bir DVD diske yazdırabilirsiniz.

Hem amatör ve profesyonel DJ’ler hem de gelişmiş özellikleri bulunan bedava bir yazılım arayan tüm müzisyenler için ideal bir bilgisayar programıdır.

Ses Karıştırma Programı efekt verme

  • MixPad programının dosya boyutu: 1,47 MB.
  • MixPad programının lisansı: Ücretsiz sürümü.
  • MixPad programının uyumlu olduğu işletim sistemleri: Windows 10, XP, Vista, 7, 8 ve 8.1  / Hem 32-bit hem de 64-bit sistemlerde sorunsuz çalışır.
  • MixPad programını indirmek için buraya tıklayınız.
Önceki İçerikMikrofon Ses Değiştirme Programı
Sonraki İçerikOffice 365 Yedek Alma ve Geri Yükleme Programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz