Ana Sayfa Teknoloji Sigorta Attı Bilgisayar Açılmıyor 2017 Çözümü Burada

Sigorta Attı Bilgisayar Açılmıyor 2017 Çözümü Burada

1209
1

Merhaba arkadaşlar, sizlere başımdan geçen bir olayı kısaca anlatmak istiyorum. Dün gece bilgisayara ikinci harddisk taktım ve bilgisayarı açıp disk bölümlemeden gerekli işlemleri yaparak kullanmaya başladım. Fakat 5 dakika geçmeden sigortalar attı ve gidip anahtarı yukarı kaldırıp tekrar bilgisayarı açmak için güç düğmesine bastım. Ama kaç kere denediysem bilgisayar bir türlü açılmadı çünkü hiç elektrik almıyordu. En ufak bir ışık ve bir ses bile yoktu.

Masaüstü bilgisayarımı daha yeni almıştım ve bana maliyeti 6000 TL olmuştu. Yani az çok halimi anlamışsınızdır. Neyse ertesi gün erkenden kalkıp kardeşimle birlikte Vatan Bilgisayarın Topkapı’daki şubesine gittik. Çünkü tüm parçaları oradan alıp, montajı da orada yaptırmıştık. Sağ olsunlar, sorgusuz sualsiz müşteri hizmetleri benden kasayı teslim aldı ve 48 saat içinde sizi arayıp bilgi vereceğiz dedi. Ertesi gün uyandığımda telefonda Vatan Bilgisayar’dan gelen mesajı gördüm ve “ürününüz hazır, gelip teslim alın” yazıyordu mesajda. Acayip şaşırdım, çünkü hiç beklemiyordum. Neyse, gidip kağıtları imzalayarak kasayı aldık.

Söylediklerine göre, güç kaynağı (power supply) bozulmuş ve yenisiyle değiştirmişler garanti kapsamında. Üstelik anakartı da güncellemişler. Çok teşekkürlerimizi ileterek ayrıldık. Vatan Bilgisayar artık iyice gözüme girdi. Bundan sonra Vatan’dan şaşmam.

Önceki İçerikEn İyi 5 İnternet Kafe Programı 2017 Ücretsiz İndir
Sonraki İçerik3DM Dosyası Açma Programları

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz