Silinen WhatsApp Mesajları Görme Bulma Geri Alma 2018-2019 Android

WhatsRemoved isimli ücretsiz Android uygulaması sayesinde arkadaşların sildiği tüm WhatsApp mesajlarını görüntüleyebilirsiniz. Üstelik bu uygulama son derece güvenlidir ve WhatsApp uygulamasıyla hiçbir bağlantısı yoktur. Yani WhatsApp ayarlarını etkilemez yada zarar vermez. Sadece telefonunuzun bildirimlerini kullanarak gelen WhatsApp mesajlarını takip eder ve silinenleri gösterir. Üstelik root işlemine de gerek yoktur.

WhatsRemoved uygulamasını yüklemek için tıklayınız.

Bu uygulamanın çalışması için bildirimlere erişim izni vermek zorundasınız. Çünkü zaten bildirimler üzerinden çalışıyor.

Bunda sonra WhatsApp uygulamasında bir mesaj için This message was deleted / Bu mesaj silindi yazısını gördüğünüz zaman WhatsRemoved programı silinen mesajı bildirim ekranı aracılığıyla görmeyi sağlıyor.  Eğer mesajın hepsini okumak isterseniz bildirime tıklayın. Chats sekmesi altından Save history seçeneğini aktif ederseniz, mesajlaşmalarınız uygulama tarafından kayıt altına alınıyor. WhatsApp’taki konuşmalarınız silinse bile tüm bu mesajlar WhatsRemoved uygulaması tarafndan saklanıyor.


Yayımlandı

kategorisi