Ana Sayfa Mobil Android Silinen WhatsApp Mesajları Görme Bulma Geri Alma 2018-2019 Android

Silinen WhatsApp Mesajları Görme Bulma Geri Alma 2018-2019 Android

686
0

WhatsRemoved isimli ücretsiz Android uygulaması sayesinde arkadaşların sildiği tüm WhatsApp mesajlarını görüntüleyebilirsiniz. Üstelik bu uygulama son derece güvenlidir ve WhatsApp uygulamasıyla hiçbir bağlantısı yoktur. Yani WhatsApp ayarlarını etkilemez yada zarar vermez. Sadece telefonunuzun bildirimlerini kullanarak gelen WhatsApp mesajlarını takip eder ve silinenleri gösterir. Üstelik root işlemine de gerek yoktur.

WhatsRemoved uygulamasını yüklemek için tıklayınız.

Bu uygulamanın çalışması için bildirimlere erişim izni vermek zorundasınız. Çünkü zaten bildirimler üzerinden çalışıyor.

Silinen Whatsapp Mesajlarını Görüntülemek 1 1

Silinen Whatsapp Mesajlarını Görüntülemek 2 3

Bunda sonra WhatsApp uygulamasında bir mesaj için This message was deleted / Bu mesaj silindi yazısını gördüğünüz zaman WhatsRemoved programı silinen mesajı bildirim ekranı aracılığıyla görmeyi sağlıyor.  Eğer mesajın hepsini okumak isterseniz bildirime tıklayın. Chats sekmesi altından Save history seçeneğini aktif ederseniz, mesajlaşmalarınız uygulama tarafından kayıt altına alınıyor. WhatsApp’taki konuşmalarınız silinse bile tüm bu mesajlar WhatsRemoved uygulaması tarafndan saklanıyor.

Önceki İçerikEn İyi 5 Slayt Yapma Programı 2018-2019 Ücretsiz Sunum Hazırlama Slayt Gösterisi
Sonraki İçerikInstagram Focus Modu Özelliği Kullanımı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz