Ana Sayfa Bilgisayar Oyunları Sims 4 Hayaleti İnsana Çevirme

Sims 4 Hayaleti İnsana Çevirme

700
0

Sims 4 oyununda hayalet nasıl insana çevrilir?

Sims 4’te hayaleti insana çevirmek için Ambrosia yapmak gerekir. Bunun için gerekli olan malzemeleri ve yapılışını kısaca anlatalım.

Ambrosia yapmak için lazım olan beceriler şunlardır: 

  • 10. Level aşçılık kabiliyeti
  • 10. Level gurme aşçılık kabiliyeti
  • 7. Level bahçecilik kabiliyeti

Ambrosia yapmak için lazım olan malzemeler şunlardır: 

 Angelfish – Willow Creek, Fogetten Cavade, park, gölet yada ormanlık alanda bu balığı yakalayabilirsiniz. Aşağıdaki resimde neye benzediği gösterilmiştir.


Death Flower (ölüm çiçeği)– İlk olarak kirazla elmayı aşılayıp nar elde etmelisiniz. Alternatif olarak Sylvan Glades’te balık tutup nar kazanabilirsiniz. Ardından orkideyi elde etmek için uzay taşı (space rock) denilen bir koleksiyonu tamamlamak gerekiyor. Ondan sonra nar (Pomegranate) ve orkideyi (Orchid) birbiriyle aşılamak (crafting) suretiyle death flower elde edebilirsiniz.

Potion of Youth (Gençlik İksiri) – Gençlik iksiri denilen bu şeyi almak için Rewards yani ödüller kısmına gidip 1500 memnuniyet puanı (satisfaction points) vermeniz yeterlidir. Alttaki görselde neye benzediği gösterilmiştir.

En nihayetinde ölen birini artık Death Flower ile yani ölüm çiçeği ile yeniden diriltebilirsiniz. Yani hayaleti insana çevirebilirsiniz. Aşağıdaki resimde gösterilmiştir.

Aşağıdaki kısa videoyu izleyerek Sims 4 hayaleti insana çevirme olayını kolayca öğrenebilirsiniz.

Önceki İçerikSims 4 Arkadaşlık Hilesi ve İlişki Hilesi 2021-2022 Yeni Güncel
Sonraki İçerikSims 4 Gizli Nesneleri Görme ve Satın Alma Hilesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz