Sitelerden Toplu Veri Çekme Veritabanına Aktarma Programı

WebHarvy Windows bilgisayarlar için güçlü ve profesyonel bir veri koleksiyonu oluşturma programıdır ve daha çok programcı olmayanlar ve kodlama bilmeyenler için geliştirilmiştir.

Görsel arayüzü sayesinde hiçbir kod yazmaya yada teknik detaylarla uğraşmaya gerek kalmadan sadece seçimler yaparak websitelerdeki yazıları, resimleri, URL adreslerini, e-posta adreslerini, videoları çekip kopyalayabilir ve kendi bilgisayarınızda bir veri arşivi oluşturabilirsiniz.

Dilerseniz bu veri arşivini XML, CSV, JSON, TSV ve SQL formatında tercih edebilirsiniz. Yani internette çeşitli konulardaki sitelerden büyük miktarda verileri kopyalayıp indirerek bilgisayarınızda büyük bir veritabanı hazırlayabilir ve bu verilerden yararlanarak farklı web projeleri yada reklam projeleri hazırlayabilirsiniz.

WebHarvy programı bir sitenin sayfalarında tekrar eden yapıları ve modelleri otomatik olarak tespit eder ve hepsini teker teker indirebilir. Hiçbir kod yazmaya gerek kalmaz. Neleri kopyalamak istediğinizi seçebilirsiniz.

İçerikleri kopyalamak için anahtar kelimeler girebilir veya bir sonraki sayfanın linkini yada butonunu göstererek  tüm arşivi bulup indirmesini sağlayabilirsiniz.

WebHarvy programının ücretli olduğunu söyleyelim. İmkanınız varsa ve gerçekten bu işle ilgileniyorsanız satın almanızı tavsiye ederim. Fakat geliriniz yoksa veya öğrenciyseniz ve tecrübe edinmek için kullanacaksanız olası riskleri göze alarak full sürümünü Torrent sitelerinden yada diğer warez sitelerden bulup indirebilirsiniz. Mutlaka indirdikten sonra antivirüs programıyla taratın.

WebHarvy indirmek için tıklayınız.

Yukarıdaki linke tıklayarak indirdiğiniz program resmi deneme sürümüdür ve 15 gün boyunca kullanabilirsiniz. Bu süre boyunca seçtiğiniz herhangi bir sitenin sadece 2 sayfasındaki verileri alabiliyor. Tam sürümü satın alırsanız sınırsız sayıda sayfayı kopyalayabilirsiniz.

Programın nasıl kullanıldığını görmek için aşağıdaki videoya bakabilirsiniz.


Yayımlandı

kategorisi