Skype Hesap Aç, Skype Hesabı Nasıl Açılır? Hotmail, PC, Android, iOS

Merhabalar, bu yazımızda Skype hesap aç, Skype hesabı nasıl açılır sorusuna cevaben bilgisayarda, Android’li telefonlarda ve iPhone’da Skype hesabı açma konusunda sizlere yardımcı olacağım.

Öncelikle Skype uygulamasını açın ve alttaki resimde gördüğünüz Oturum açın veya hesap oluşturun butonuna tıklayın.

Bir Microsoft hesabınız varsa, bu hesabınızın giriş bilgilerini kullanarak Skype üzerinde oturum açabilir ve sohbete başlayabilirsiniz. Bunun için alttaki resimde 1 numaralı ok ile gösterilen alana, kayıtlı telefon numarası veya e-posta adresinizi girmeniz bile yeterlidir.

Eğer bir Microsoft hesabınız yoksa, yeni bir Microsoft hesabı oluşturmak için aşağıdaki resimde 2 numaralı ok ile gösterilen Bir tane oluştur linkine tıklayın.

Böylece karşınıza aşağıdaki resimde gördüğünüz ekran gelecek. Burada 3 numaralı ok ile gösterilen alana telefon numaranızı girerek yeni hesap açabilirsiniz. Eğer cep numaranızı vermek istemiyorsanız, bunun yerine 4 numaralı ok ile gösterilen Bunun yerine e-postanızı kullanın linkine tıklayarak sadece mail adresinizi girmek yoluyla yeni hesap oluşturabilirsiniz.

Eğer hiç e-posta hesabınız yoksa, o zaman üstteki resimde Bunun yerine e-postanızı kullanın yazan linke tıklayın ve karşınıza aşağıdaki ekran geldiği zaman Yeni bir e-posta adresi alın linkine tıklayın. Böylece sıfırdan yepyeni bir mail hesabı açarak ardından bu mail adresiyle yeni Skype hesabı oluşturabilirsiniz.


Yayımlandı

kategorisi