Skype İndir Türkçe Ücretsiz Son Sürüm Bilgisayara Windows 10/8/7/Xp/Vista İçin

Sponsorlu Bağlantılar

Dünya teknoloji devi Microsoft’un ürettiği Skype sayesinde bilgisayarda yazılı, sesli ve görüntülü sohbet edebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan Skype programı hem mobil cihazlarda hem de masaüstü bilgisayarlarda çalışarak anlık mesajlaşma ve kameralı görüşme imkanı sunuyor.

Skype programının rakiplerinden ne farkı var? Bir kere 100 kişiyle aynı anda grup sohbeti yapabilirsiniz. Ücretsiz olarak 4 kişiyle de konferans konuşması gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik rakiplerinden çok daha yüksek kalitede bir ses ve görüntü sunuyor. Skype kullanmak son derece basit ve kolay. Zaten dili Türkçe olduğu için ve hiçbir ekstra ayar yapmanız gerekmediği için sorunsuz bir şekilde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunların dışında, Skype programı tüm görüşme ve yazışmaları şifreleyerek güvenliğinizi sağlar. Dilerseniz Facebook hesabınızla entegre edebilirsiniz.

Skype programının yeni sürümünde ekran paylaşım özelliği ve HD kalitesinde video konferans özelliği bulunmaktadır. Tüm özelliklerini anlatırsam sıkılacağından eminim. Bence bu kadarı Skype programını tercih etmeniz için fazlasıyla yeterli.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp,Vista
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Boyut: 1 MB
Skype İndir
Skype Alternatif İndirme Linki

Skype Ekran Görüntüleri

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yap