SlimCleaner İndir Ücretsiz Bilgisayar Temizleme Bakım Hızlandırma Programı

SlimCleaner gelişmiş bir PC onarım ve optimizasyon programıdır. SlimCleaner programını kullanan binlerce insanın geri bildirimlerinden ve deneyimlerinden faydalanarak bilgisayarınızdaki sorunları çabucak tespit eder, hataları düzeltir ve önemli problemleri kolayca çözebilmeniz için tavsiyelerde bulunur.

SlimCleaner olabilecek en hızlı şekilde bilgisayarı tarar, analiz eder ve sistemi yavaşlatan gereksiz dosyaları siler.

Bulut tabanlı optimizasyon motoru sayesinde  başlangıçta çalışan program ve servisleri ayarlayabilir ve sistemin performansını olumsuz etkileyenleri devre dışı bırakabilirsiniz.

SlimCleaner programı bilgisayarınızı analiz ederek güncellenmesi gereken programları bulur ve dilerseniz kendisi otomatik güncelleme yapabilir. Üstelik bulut tabanlı virüs veri tabanı sayesinde çok sayıda antivirüs motorunu kullanarak  bilgisayarınızı zararlı yazılımlara karşı tarar ve korur.
Sabit diskin tamamına birleştirme işlemi uygulayabilir veya sadece seçtiğiniz klasörlere uygulayabilirsiniz. SlimCleaner programı bilgisayarınızın donanım konfigürasyonunu analiz ederek en iyi şekilde birleştirme işlemini otomatik uygular.
SlimCleaner programı hard diski derinlemesine tarayarak gereksiz ve çöp dosyaları temizler. Dilerseniz silmek istediğiniz dosyaları bu programla kalıcı şekilde güvenle silip geri getirilmesini tamamen engelleyebilirsiniz.
SlimCleaner programı yeni nesil SSD diskleri de destekler ve optimize eder.
Bunların yanı sıra, SlimCleaner programı bilgisayarınızdaki çift (kopya) dosyaları bularak temizleyebilir ve tarayıcı ana sayfa değiştirme virüsü ve zararlı tarayıcı eklentilerini temizler.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp, Vista

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 1 MB

SlimCleaner İndir

SlimCleaner Alternatif İndirme Linki

SlimCleaner Ekran Görüntüleri


Yayımlandı

kategorisi