Ana Sayfa Mobil Android Smart Switch Nedir, Nasıl Kullanılır? Eski Telefondan Yeni Telefona Veri Aktarma

Smart Switch Nedir, Nasıl Kullanılır? Eski Telefondan Yeni Telefona Veri Aktarma

122
0

Smart Switch herhangi iki cihaz arasında çok hızlı ve çok kolay veri transferi yapabilen yeni bir teknolojidir. Mesela eski telefondaki tüm verileri yeni satın alınan telefona kolayca aktarabilirsiniz.

Bunun dışında veri yedekleme / geri yükleme özelliği, cihazın yazılımını güncelleme ve cihaz için verileri senkronize etme (eşitleme) özelliği de bulunuyor.

2019 08 02 12 29 32 1

Smart Switch’in hem mobil uygulaması hem de bilgisayar programı bulunuyor. Dolayısıyla bilgisayardan telefona, telefondan bilgisayara veya telefondan telefona veri transferini oldukça hızlı ve kolay bir hale getiriyor.

Smart Switch’in Android, PC ve Mac sürümlerini buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Smart Switch kullanarak telefona indirdiğiniz uygulamaları, fotoğrafları, videoları ve diğer kişisel verileri diğer cihazlara pratik bir şekilde gönderebilirsiniz.

Mesela iOS, Android, BlackBerry telefon yada Windows bilgisayardan Galaxy cihazına çok hızlı ve çok kolay veri transferini mümkün hale getiriyor.

Smart Switch Kullanımı

Diyelim ki yeni bir telefon aldınız ve eski telefondaki verileri yenisine transfer edeceksiniz.

O zaman buraya tıklayarak Smart Switch Android uygulamasını hem eski telefona hem de yeni telefona yükleyin ve her ikisinde birden bu uygulamayı çalıştırın.

İki telefonu aralarında 20 cm mesafe kalacak kadar birbirine yaklaştırın.

Şimdi ESKİ TELEFONDAKİ UYGULAMADA sırasıyla Android Cihaz – Başlat – Bağlan seçeneklerini seçin. Böylece eski Galaxy telefonda bulunan kişisel veriler yeni telefona aktarılacak.

2019 08 02 12 30 08 3

Dilerseniz eski cihazdaki verileri yenisine transfer etmek için Smart Switch’in bilgisayar programını da kullanabilirsiniz. Bunun için eski telefonu USB kablosuyla bilgisayara bağlayın. Aynı şekilde telefondaki tüm verilerinizi bilgisayara yedeklemek de mümkün. Böylece ileride lazım olursa bilgisayardaki verilerden geri yükleme yaparak telefonu kurtarabilirsiniz.

Son olarak telefonunuzun cihaz yazılımını (işletim sistemini) güncellemek için de yine Smart Switch’in bilgisayar programından faydalanabilirsiniz.

Önceki İçerikLeague of Legends Tüm Terimleri ve Anlamları (Tam Liste) 2019-2020
Sonraki İçerikSamsung Galaxy Note 10 İçin En Güzel Duvar Kağıtları Paketi İndir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz