Ana Sayfa Sosyal Medya Snapchat Açılmıyor Çalışmıyor Çöktü Ne Yapmalıyım? Çözümü

Snapchat Açılmıyor Çalışmıyor Çöktü Ne Yapmalıyım? Çözümü

18
0

Merhabalar, bu yazımızda Snapchat açılmıyor çalışmıyor çöktü ne yapmalıyım diye soran kullanıcılar için en çok işe yarayan çözüm yöntemleri konusunda yardımcı olacağız.

İlk olarak yapmanız gereken arkadaşlara danışmak olmalı. Aynı sorunu onlar da yaşıyor mu? Yoksa sadece sizin başınıza gelen bir şey mi?

Ardından WiFi üzerinden bağlanıyorsanız, modemi kapatıp açın ve bağlantı kurulunca yeninden deneyin. Yada başka bir WiFi ağı üzerinden deneyin. Olmazsa 4.5G mobil veri üzerinden deneyin.

Eğer imkanınız varsa bir VPN hizmeti kullanarak bağlanmayı deneyin.

Ayarlar > Uygulamalar > Snapchat > Veriler > Önbelleği Temizle yolunu izleyin. Ardından Snapchat uygulamasından çıkış yapıp tekrar giriş yapın.

Dilerseniz Snapchat uygulamasını telefondan kaldırın ve yeniden yükleyerek tekrar deneyin.

Bu da olmazsa o zaman Snapchat’in eski bir versiyonunu APK dosyası olarak yükleyip deneyin. Buradaki sayfadan tüm eski sürümleri bulup yükleyebilirsiniz.

Bazen telefonun hafızasında yeterli boş alan yoksa, giriş yapmayı engelleyebilir veya geri atabilir. İsterseniz gereksiz dosyaları silerek hafızada boş yer açıp bir daha deneyin.

Bu da olmazsa cihaz yazılımını güncelleyin (tabii eğer yeni bir güncellemesi çıkmışsa).

Bazen telefonun tarihi ve saati yanlış olduğu zaman böyle hatalara yol açabiliyor. Eğer yanlış ise hemen düzelterek tekrar deneyin.

Belki de Snapchat yetkilileri tarafından bir ceza aldınız ve ondan giriş yapamıyorsunuz. Snapchat yardım sayfasından iletişime geçerek derdinizi anlatın ve yardım talep edin.

Önceki İçerikSystem UI Durduruldu Hatası Nedeni ve Çözümü
Sonraki İçerikiPhone Titreşim Çalışmıyor Sorunu Çözümü (Garantili)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz