Ana Sayfa Teknoloji İnternet Snapchat Benzeri Uygulamalar Alternatifleri 2017

Snapchat Benzeri Uygulamalar Alternatifleri 2017

3288
0

Snapchat tüm dünyadan milyonlarca kullanıcısı olan bir kısa süreli video çekme uygulamasıdır. Belirli sürenin sonunda bu videolar otomatik olarak sistem tarafından silinir.
Snapchat

1. Slingshot

 Kısa mesaj, fotoğraf ve video yollayabilirsiniz. Fotoğrafın veya videonun üzerine renkli çizimler yaparak gönderebilirsiniz.

2. Yovo

Arkadaşlarla yaşadığın bir hikayeyi anlatan fotoğrafları grupta paylaşabilirsiniz. Gruptakiler bu fotoğraflara gülebilir, yorum yazabilir veya fotoğrafın üzerine çizgi çizebilir hatta boyayabilir. Tüm bu fotoğraflar 48 saat sonra otomatikman silinir.

3. Instagram

Dünyanın en büyük fotoğraf paylaşım platformudur. Şimdi videoları da paylaşabilirsiniz. İçerdiği yüzlerce hazır filtre ile hayalimizdeki gibi güzel ve etkileyici paylaşımlar yapmamızı sağlıyor.

4. Dust

Tıpkı Snapchat gibi arkadaşlarınız mesajı okuyunca veya fotoğrafı görünce tüm bunlar 24 saatin sonunda otomatik olarak siliniyor. Üstelik bir fotoğrafı kimin gönderdiğini kimse ispatlayamaz çünkü programın sohbet ekranında isimler gözükmüyor.

5. ClipChat

Listemizin son sırasında ClipChat var. 200 kişiye kadar kendi grubunuzu oluşturabilir ve her türlü dosyayı paylaşabilirsiniz. Bu programda gönderdiğiniz mesajın ne zaman, saat kaçta, kaç dakika sonra silineceğine siz karar veriyorsunuz.

Önceki İçerikEn İyi Bulut Depolama Servisleri 2017
Sonraki İçerikVine Hesap Silme Link Android iOS

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz