Snapchat Durduruldu Hatası Ne Demek? Çözümü Nedir?

Merhabalar, bu yazımızda Snapchat durduruldu hatası ne demek ve çözümü nedir sorusuna cevaben sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Bu sorun ya cihazın yazılımıyla ilgilidir yada o gün için ortaya çıkan ama ertesi gün kaybolan bir sorundur.

Snapchat durduruldu hatasının çözümüne yönelik öncelikle cihazı yeniden başlatın (kapatıp açın), ardından sorun düzelmezse önbelleği silin, eğer hala düzelmediyse uygulamadaki oturumu kapatın ve hesabınıza tekrar giriş yapın.

Snapchat durduruldu sorunu nasıl düzeltilir?


Öncelikle cihazın Ayarlar uygulamasını açın ve Uygulamalar‘a giriş yapın. Açılan ekranda Snapchat uygulamasına  giriş yapın ve karşınıza gelen ekranda Verileri Temizle butonuna basın. Karşınıza çıkan ekrandaki Önbelleği Temizle yazan butona basın.

Kısacası Ayarlar > Uygulamalar > Snapchat > Verileri Temizle > Önbelleği Temizle yolunu izleyin.

Eğer derdinize derman olmadıysa çok daha farklı bir çözüm yöntemini deneyeceğiz.

Öncelikle telefonda Snapchat uygulamasını kaldırın. Ardından Google Play mağazasından Snapchat uygulamasını tekrar yükleyin. Uygulamadaki mevcut bilgileriniz aynı kalıyor merak etmeyin herhangi bir veri kaybı yaşanmıyor. Yeniden yükledikten sonra aynı hatayı alıp almadığınızı kontrol edin.

Tüm bunlara rağmen halen daha hata düzelmediyse, aşağıdaki yollara başvurabilirsiniz:

Cihazın yazılımının ve Snapchat uygulamasının güncel olduğundan emin olun eğer değilse güncelleme yapın.

APK indirme sitelerinden Snapchat’in eski bir versiyonunu bulup yükleyin ve çalışıp çalışmadığını kontrol edin.

Bir arkadaşınızın telefonunda giriş yapmaya çalışın. Eğer giriş yaparsa demek ki sorun sizin cihazınızda. Bundan dolayı cihazı sıfırlayarak fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.


Yayımlandı

kategorisi