Ana Sayfa Mobil Snapchat ekran görüntüsü alma Android ve iPhone İçin

Snapchat ekran görüntüsü alma Android ve iPhone İçin

890
0

Snapchat sohbet uygulamasının çıkış amacı zaten kendi kendini imha eden yazılı mesajlar göndermektedir. Yani belirli bir sürenin sonunda yolladığınız mesaj yok oluyordu. Normalde Snapchat uygulaması mesajların ekran görüntüsünü almaya izin vermiyordu. Fakat artık ekran görüntüsü almaya hatta düzenlemeye izin veriyor ve bu iş için araçları bile var.

Android telefonlarda:

Snapchat’ten size bir mesaj geldiğinde yada fotoğraf gönderildiğinde, bu mesajı okuyacağınız yada fotoğrafı göreceğiniz ekrana gelin. Ardından güç düğmesine ve ses kısma düğmesine aynı anda basıp bekleyin. Böylece otomatik olarak ekranın resmini çekecek ve telefon ekranının en üst kısmında size Düzenle (edit) yazan bir uyarı mesajı görünecek.

Hemen buna tıklayın. Çünkü bu mesaj sadece birkaç saniyeliğine görünecek ve sonra kaybolacak. Buna tıkladığınız anda Snapchat uygulamasının resim düzenleme aracı aktif olacak. Burada çektiğiniz ekran görüntüsü resminin üzerine yazı yazabilir, gülücük ifadeleri ekleyebilir veya URL site adresi ekleyebilirsiniz. Ardından Send (Gönder) yazan ikona tıklayarak Snapchat üzerindeki arkadaşlara bu resmi yollayabilirsiniz. Dilerseniz bu resmi kendi hikayenize de ekleyebilirsiniz.

iPhone cihazında:

Tıpkı yukarıda anlatıldığı gibi aynı işlemleri yapacaksınız. Fakat tek fark burada ekran görüntüsü çekmek için Güç düğmesine ve Ana Ekran (Home) tuşuna aynı anca basmanız gerekiyor.

Önceki İçerikGIF’ten Fotoğraf Alma, Resim Karesi Çıkarma Programı
Sonraki İçerikİngilizce Sesli Paragraf Okuma Programı Windows 10 İçin Ücretsiz İndir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz