Snapchat Hesap Dondurma Resimli Anlatım 2019-2020

Merhabalar, bu yazımızda Snapchat hesap dondurma konusunda sizlere yardımcı olacağız. Eğer belirli bir süreliğine Snapchat platformunda aktif olmayacaksanız, o zaman hesabı dondurarak daha sonra yeniden açıp aktif hale getirebilirsiniz.

Öncelikle Snapchat uygulamasının hesap dondurma seçeneğinin olmadığını belirtelim. Maalesef böyle bir özellik yok.

Aslında bizim yapacağımız işlem bildiğiniz hesap silme yani hesabı kapatma işlemidir. Fakat bu işlemi yaptığınız anda hesabınız silinmiyor. Onun yerine hesabınız tam 30 gün boyunca donduruluyor.

Dolayısıyla Snapchat hesap dondurma işlemi en çok 30 gün boyunca sürebilir. Eğer bu süre içerisinde hesabınıza kendi şifrenizle giriş yapmazsanız, maalesef hesabınız tamamen silinmektedir.

Snapchat Hesabı Nasıl Dondurulur?


Öncelikle aşağıdaki butona tıklayarak hesap dondurma sayfasına giriş yapın.

Snapchat Hesabını Dondur

Böylece karşınıza aşağıda gördüğünüz sayfa çıkacak.

Buradaki açıklamaları okumanızda fayda var. Ama okumasanız da olur.

1 numaralı ok ile gösterilen yere Snapchat kullanıcı adınızı ve 2 numaralı okla gösterilen alana Snapchat şifrenizi girip Devam yazan butona basın.

Sizden onay istenirse bu onayı verin.

Açılan sayfada bir kez daha kullanıcı adı ve şifrenizi girip ardından Hesabımı Sil butonuna basın. Hepsi bu kadar. Artık Snapchat hesabınız 30 günlüğüne donduruldu ve 29. günün sonunda hesabınıza tekrar giriş yapmazsanız, tamamen silinecek.


Yayımlandı

kategorisi