Snapchat İletişim Numarası (Türkiye)

Merhabalar, bu yazımızda Türkiye için Snapchat iletişim numarası arayanlara yardımcı olmaya çalışacağız.

Bir kere en baştan Snapchat için herhangi bir müşteri hizmetleri telefon numarası veya çağrı merkezi numarası olmadığını söyleyelim. Yalnızca Android ve iPhone için yardım merkezi bulunuyor.

Snapchat hesabınızda yaşadığınız sorunların çözümü için birkaç iletişim yolunu göstereceğiz. Uygulamanın ayarlarına girerek yada aşağıda verilen linke tıklayarak Snapchat yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

İster mobil telefonda ister bilgisayarda iletişim için web tarayıcısı üzerinde aşağıdaki adresi ziyaret edin.

Snapchat Destek ve İletişim Linki: support.snapchat.com/en-US/i-need-help

Aşağıdaki sayfa açılacak. Burada yaşadığınız probleme göre seçeneklerden birini işaretleyerek ilerleyin ve bu şekilde sorunu iletin.


Eğer telefonda mobil uygulama ile yapacaksanız. Snapchat uygulamasını açın ve sağ üst köşedeki dişli çark simgesine basın. Aşağıdaki resimde 1 numaralı ok ile gösterildi.

Açılan menüde Sorun Bildir seçeneğine giriş yapın. Alttaki resimde 2 numaralı ok ile gösterildi.

Açılan ekranda gösterilen seçeneklerden şuanda yaşadığınız probleme en uygun olana basın. Alttaki görselde bu seçenekler gösterilmiştir.

Snapchat iletişim için telefon numarası var mı?

Maalesef Snapchat’in böyle bir telefonu yok. Aslında hiçbir sosyal medya platformunun iletişim numarası yoktur. Yalnızca reklam ve hukuki işler için verilen telefon numaraları bulunuyor.

Formu doldurup gönderince öyle hemen cevap gelmesini beklemeyin. Yoğunluğa göre sıranızı bekleyeceksiniz.


Yayımlandı