Ana Sayfa Sosyal Medya Snapchat şifremi unuttum, e-postamı bilmiyorum, telefon numaramı kabul etmiyor

Snapchat şifremi unuttum, e-postamı bilmiyorum, telefon numaramı kabul etmiyor

5604
0

Merhabalar, bu yazıda Snapchat şifremi unuttum ne yapmalıyım diyenler için Snapchat şifre sıfırlama işlemini anlatıyoruz.

Eğer hiçbir şekilde şifre kurtarma yapamıyorsanız, o zaman buraya tıklayarak Snapchat müşteri hizmetleriyle iletişime geçip yardım talep edebilirsiniz.

Snapchat şifre sıfırlama nasıl yapılır?

Öncelikle Snapchat uygulamasını çalıştırın ve giriş yapma ekranındaki Şifreni mi unuttun? seçeneğine basın. Yukarıdaki resimde 1 numaralı ok işaretiyle gösterilmiştir.

Açılan sayfada eğer telefon numaranızı kabul etmiyorsa 2 numaralı ok ile gösterilen E-posta yoluyla seçeneğine bas. Eğer e-postamı bilmiyorum diyorsanız, o zaman 3 numaralı ok ile gösterilen Telefonla seçeneğine bas.

Eğer E-posta yoluyla seçeneğini seçtiyseniz, yukarıda gördüğünüz ekran karşınıza çıkacak. Burada 4 nolu ok ile gösterilen yere e-posta adresinizi girin ve ardından 5 numarayla gösterilen Gönder butonuna basın. Böylece size e-posta gelecek ve bu postanın içinde şifre yenileme linki yer alacak. Bu linke tıklayarak açılan sayfadan yeni şifrenizi ayarlayabilirsiniz.

Eğer Telefonla seçeneğini seçtiyseniz, yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi bir ekran açılacak. Burada 6 numarayla gösterilen yere telefon numaranızı girin ve 7 numarayla gösterilen Devam butonuna basın. Aşağıdaki resimde gördüğünüz ekran açılacak.

Burada 8 numarayla gösterilen SMS ile gönder seçeneğini seçin ve ardından 9 numarayla gösterilen Devam butonuna basın.

Böylece telefonunuza sms mesajıyla yeni bir kod gelir. Bu kodu ekrandaki ilgili yere girince yeni şifre belirleyeceğiniz ekran açılacak.

Hepsi bu kadar kolay arkadaşlar. Eğer hem telefonunuzu hem de e-posta adresinizi bilmiyorsanız, o zaman tek çareniz Snapchat müşteri hizmetleriyle iletişime geçmek ve size yardımcı olmalarını istemektir.

Snapchat yardım ve teknik destek sayfası: support.snapchat.com/en-US/i-need-help

Önceki İçerikLazer Projektör Nedir Ne İşe Yarar Ne Farkı Var?
Sonraki İçerikBilgisayardan Instagram DM Bakmak ve DM Atma Nasıl Yapılır?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz