İçeriğe geç

Son Dakika Internet

A2Be83012938102563Cf752D3B9343C858E95447 1

2023-11-21 Son Dakika İnternet Haberleri

Türkiye’de ve Dünyada Son Dakika İnternet Haberleri

Türkiye’de Son Dakika İnternet Haberleri

2023-11-21 Türkiye’de meydana gelen 7.7 büyüklüğündeki depremin ardından internet altyapısında büyük hasar meydana geldi. Depremin merkez üssü Kahramanmaraş Pazarcık olan deprem, Türkiye’nin 10 ilinde yıkıma neden oldu. Deprem nedeniyle internet altyapısı da büyük zarar gördü. Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell gibi operatörler, deprem bölgesindeki internet altyapısını onarmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Deprem nedeniyle internet kesintileri yaşanıyor. Deprem bölgesindeki vatandaşlar, internet kesintileri nedeniyle iletişim ve bilgi erişiminde zorluk yaşıyor.

Türk Telekom, deprem bölgesindeki vatandaşlara ücretsiz konuşma ve internet hizmeti sunuyor. Vodafone ve Turkcell de deprem bölgesindeki vatandaşlara ücretsiz konuşma ve internet hizmeti sunacaklarını açıkladı.

Deprem nedeniyle internet altyapısı zarar gören işletmeler de mağdur oldu. İşletmelerin internet bağlantısı kesildiği için iş yapamaz duruma geldiği bildirildi.

Deprem nedeniyle internet altyapısı zarar gören vatandaşlar, mağduriyetlerinin giderilmesi için yetkililere çağrıda bulundu.

Dünyada Son Dakika İnternet Haberleri

Rusya ve Ukrayna arasında devam eden savaş nedeniyle internet altyapısında da sorunlar yaşanıyor. Rusya’nın Ukrayna’ya yönelik saldırıları, Ukrayna’daki internet altyapısını da hedef alıyor.

Rusya’nın Ukrayna’ya yönelik saldırıları nedeniyle Ukrayna’da internet kesintileri yaşanıyor. Ukrayna’daki internet altyapısı, Rusya’nın saldırıları nedeniyle büyük zarar gördü.

Rusya’nın Ukrayna’ya yönelik saldırıları, internet özgürlüğünü de tehdit ediyor. Rusya, Ukrayna’da internet erişimini kontrol altına almak için çalışıyor.

Rusya’nın Ukrayna’ya yönelik saldırıları, internet güvenliğini de gündeme getirdi. Rusya’nın Ukrayna’daki siber saldırıları, internet güvenliğini tehlikeye atıyor.

Diğer Son Dakika İnternet Haberleri

İnternette son dakika olarak yer alan diğer haberler şunlardır:

  • Google, yeni bir arama motoru özelliğini test ediyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, arama sonuçlarında daha fazla görsel görebilecek.
  • Facebook, yeni bir gizlilik özelliğini test ediyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, paylaşımlarını belirli kişilerle sınırlayabilecek.
  • Twitter, yeni bir özellik için patent başvurusunda bulundu. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, tweetlerini sesli olarak gönderebilecek.

Bu haberlerin yanı sıra, internette son dakika olarak yer alan birçok farklı haber bulunmaktadır.

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir