Ana Sayfa Programlar SpeedyFox İndir Firefox Hızlandırma Programı Ücretsiz Son Sürüm

SpeedyFox İndir Firefox Hızlandırma Programı Ücretsiz Son Sürüm

952
0

Firefox tarayıcısı normalde oldukça hızlıdır hatta en hızlı tarayıcılardan biridir. Fakat zaman geçtikçe ve yeni eklenti yada uygulamalar kullandıkça Mozilla Firefox zamanla yavaşlar ve her zaman hızlı açılan siteler artık epey yavaş açılmaya ve sabrınızı sınamaya başlar. Ayrıca eskiden Firefox simgesine tıkladığınızda hızlı başlarken, artık programı açmak bile vaktinizi çalmaya başlar. Üstelik Firefox’daki profil kayıtlarınız da tarayıcıyı yavaşlatan etkenlerden biridir. Genellikle bunun nedeni Firefox veritabanının parçalanmasıdır.

SpeedyFox sayesinde yavaşlayan Firefox’u tam 3 kat hızlandırarak eskisinden bile hızlı bir hale getirebilirsiniz. Üstelik hiçbir kişisel bilginizi silmez veya eklentilerde hiçbir değişiklik yapmaz. SpeedyFox programı bunu başarmak için ayarların sürekli kaydedilmesi sebebiyle şişen SQLITE veritabanlarını birleştirir.

Artık Google Chrome ve Skype gibi programları da hızlandırmak için kullanabileceğiniz SpeedyFox programını haftada bir defa çalıştırmanız yeterli olacaktır.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp, Vista

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 1.56 MB

SpeedyFox İndir

SpeedyFox Alternatif İndirme Linki 1

SpeedyFox Alternatif İndirme Linki 2

SpeedyFox Ekran Görüntüleri

Önceki İçerikInternet Speed Booster İndir İnternet Hızlandırma Programı Ücretsiz
Sonraki İçerikLogitech Mouse Sürücüsü İndir (Tüm Game Mouse Modelleriyle Uyumlu Güncel Driver)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz