Spotflux İndir Ücretsiz Yasaklı Sitelere Giriş Programı

Spotflux ile mahkemeler tarafından engellenen sitelere rahatça girebilirsiniz. Ayrıca IP adresinizi değiştirerek internette gizliliğinizi de korur ve kimlik hırsızlığını önler. Böylece kimse internette izinizi süremez ve sizi takip edemez.

Spotflux programı kullanması en kolay VPN programlarından biridir. Sadece programı çalıştırıp ana penceresindeki Enable butonuna tıklayarak aktif edebilirsiniz. Böylece artık tüm engelleri sitelere özgürce girebilirsiniz.

İsterseniz programın Proxy bölümünden proxy ayarlarını yapılandırabilir veya filtreler kısmından VPN filtreleri gibi ayarları yapabilirsiniz.  Programı aktif yaptıktan sonra coğrafi konuma bakara gerçekten ip adresinin değişip değişmediğini görebilirsiniz. Ayrıca gizlilik testini uygulayarak gizliliğin korunduğundan emin olabilirsiniz.

NOT: Dilerseniz masaüstü programı yerine Spotflux Chrome eklentisini buradan yükleyebilirsiniz. Aynı işlevlere sahiptir.

NOT: Bu programı ücretsiz olarak kullanabilir ve tüm yasaklı internet sitelerine giriş yapabilirsiniz. Fakat ekstra özelliklerinden faydalanmak için Premium versiyonunu satın alabilirsiniz.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp, Vista

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 509 KB

Spotflux İndir

Spotflux Alternatif İndirme Linki

Spotflux Ekran Görüntüleri


Yayımlandı

kategorisi