Ana Sayfa Teknoloji Windows PC Spotify Şarkı İndirme Nasıl Yapılır (Programsız Çalma Listesi İndir PC İçin)

Spotify Şarkı İndirme Nasıl Yapılır (Programsız Çalma Listesi İndir PC İçin)

73
0

Merhabalar, bu yazımızda Spotify şarkı indirme nasıl yapılır diye soranlar için Windows işletim sistemlerinde (PC) tamamen programsız olarak istediğiniz her şarkıyı ve çalma listesini, mp3 dosyası şeklinde kolayca bilgisayara kaydetmek için yapmanız gerekenleri kısaca anlatıyorum.

Bildiğiniz gibi normalde Spotify platformu para ödeyip premium üye bile olsanız şarkıları indirmeye ve internetsiz dinlemeye izin vermiyor. Fakat bunu aşmanın garantili çalışan denenmiş bir yolu var.

Tek yapmanız gereken Chrome tarayıcısını açıp Spotify sitesine girmek ve hesabınıza giriş yaparak beğendiğiniz çalma listesini açmak yada hoşunuza giden bir şarkıyı dinlemeye başlamak. Asıl indirme işlemini ise Ultimate Video Downloader adlı Google Chrome eklentisi yapacak. Tamamen ücretsiz olarak buraya tıklayıp yükleyebilirsiniz.

Bu eklentiyi yükledikten sonra web tarayıcısında herhangi bir çalma listesini açtığınız anda tarayıcı ekranının sağ üst köşesinde bu eklentinin simgesi üzerinde bir sayı göreceksiniz. Bu sayı aslında çalma listesinde indirmeniz için hazır hale getirilen şarkı sayısıdır. Aşağıdaki resimde bu sayı gösterilmiştir.

Gördüğünüz gibi benim açtığım Türkçe 80’ler listesinde tam 50 şarkı bulunuyor ve istisnasız hepsini algılayarak indirme imkanı sunuyor.

Şimdi üstteki resimde gördüğünüz bu eklentinin simgesine tıklayın. Böylece aşağıda gördüğünüz pencere açılacak.

Bu pencerede 50 şarkının hepsi liste halinde gösteriliyor. İndirmek istediğiniz şarkının sağ tarafındaki aşağı yönlü ok işaretine tıklayarak anında indirmeye başlayabilirsiniz.

İndirilen tüm şarkılar MP3 formatında kaydedilir.

Önemli not: Açılan bu pencereden dosyaları teker teker indirmeniz gerekiyor ve toplamda yaklaşık 20 saniye gibi bir süre veriliyor. Bu süre geçince artık indirmiyor.

İndirmeye devam etmek için Spotify çalma listesinin olduğu sayfayı yenilemeniz yeterlidir. Böylece yine eklentinin simgesine tıklayıp pencereyi açabilir ve indirmelere kaldığınız şarkıdan devam edebilirsiniz.

Önceki İçerikiPhone Titreşim Çalışmıyor Sorunu Çözümü (Garantili)
Sonraki İçerikZTE ZXHN H168A Port Açma Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz