Ana Sayfa Sosyal Medya Spotify Silinen Şarkıları Geri Getirme (Çalma Listesi Kurtarma)

Spotify Silinen Şarkıları Geri Getirme (Çalma Listesi Kurtarma)

469
0

Spotify uygulamasında oluşturduğunuz ve herhangi bir nedenden dolayı sildiğiniz çalma listelerini yani şarkı listesini kurtarmak mümkün.

Spotif programında silinen şarkıları geri getirmek için programın tüm ayarlarını didik didik edip yine de herhangi bir kurtarma seçeneği bulamadıysanız, haklısınız böyle bir seçenek yok. En azından Spotify uygulamasında yok, ama Spotify web sitesinde bu seçenek var ve nasıl yapacağınızı kısaca anlatıyorum.

Öncelikle aşağıdaki butona tıklayarak Spotify sitesini ziyaret edin.

Spotify Sitesine Git

Açılan sayfada Facebook hesabınız üzerinden yada kullanıcı adı ve şifrenizi girerek Spotify hesabınıza giriş yapın.

Ardından açılan sayfanın sol tarafındaki menüden Çalma listelerini geri getir seçeneğine tıklayın. Aşağıdaki resimde 1 numaralı ok işaretiyle gösterilmiştir.

2019 07 19 16 34 08 1

Açılan sayfada şimdiye kadar sildiğiniz çalma listeleri tek tek liste halinde gösteriliyor. Burada silinme tarihine, şarkı listesinin başlığına yani ismine ve kaç tane şarkı içerdiğine bakarak hangi çalma listesini kurtarmak istediğinize karar verebilirsiniz.

Ardından bu listenin sağ tarafındaki Geri Yükle yazan butona tıklayın. Yukarıdaki resimde 2 numaralı ok işaretiyle gösterilmiştir.

Gördüğünüz gibi Spotify silinen şarkıları geri yüklemek çok kolay bir iş. Beğendiyseniz lütfen sosyal medyada paylaşın. Sorularınız varsa aşağıdaki yorum kutusundan bize ulaşabilirsiniz.

Önceki İçerikBilgisayara Android Pie 9.0 Kurulumu Windows 10-8-7
Sonraki İçerikAndroid Telefonda Chrome Eklentileri Yükleme ve Kullanma

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz