Ana Sayfa Programlar SVG Sıkıştırma Optimizasyon Programı Boyut Küçültme Ücretsiz

SVG Sıkıştırma Optimizasyon Programı Boyut Küçültme Ücretsiz

821
0

SVG Cleaner bulabileceğiniz en iyi svg optimizasyon programıdır. Bu araç sayesinde SVG formatındaki resim dosyalarını sıkıştırabilir, temizleyebilir ve boyutunu küçültebilirsiniz.

Üstelik programın sahip olduğu toplu işlem özelliği sayesinde aynı anda çok sayıda svg dosyasını optimize edebilirsiniz.

Ayrıca bu program orijinal svg dosyalarını değiştirmez ve olduğu gibi bırakır. Orijinal dosyayı kopyalayıp öyle optimize eder ve optimize edilmiş kopya dosyayı başka bir klasöre kaydeder.

Programın ana penceresi aşağıda verilmiştir.

2018 01 29 15 53 10 1

Burada Output folder kısmında 3 numaral ok ile gösterdiğim butona tıklayarak sıkıştırılmış ve optimize edilmiş dosyaların kaydedileceği klasörü seçebilirsiniz.

Sol üst köşedeki 1 numaralı ok ile gösterdiğim butona tıklayarak teker teker SVG dosyalarını seçip programa ekleyebilirsiniz. Dilerseniz 2 numaralı ok ile gösterdiğim butona tıklayarak SVG dosyalarının bulunduğu klasörü seçebilirsiniz. Böylece bu klasördeki tüm SVG dosyaları toplu olarak programa eklenir.

Son olarak 4 numaralı ok işaretiyle gösterdiğim butona tıklayarak sıkıştırma ve optimizasyon işlemini başlatın. Hepsi bu kadar basit.

Ana penceredeki Size before sütununda sıkıştırılmadan önceki dosya boyutunu ve Size after sütununda sıkıştırıldıktan sonraki boyutunu görebilirsiniz. Ayrıca Ratio sütununda sıkıştırma oranı gösterilmiştir. Status sütununda yeşil tik işareti varsa sıkıştırma işlemi başarıyla tamamlanmış demektir. Kırmızı X işareti varsa, sıkıştırma yapılmamış demektir.

SVG Cleaner İndir (Ücretsiz).

Önceki İçerikUSB Bellek Takınca Dosyaları Otomatik Bilgisayara Kopyalama Programı
Sonraki İçerikTorrent Dosyası Düzenleme Sitesi (Programsız Online)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz