System Cleaner İndir Bilgisayar Hızlandırma Temizlik Bakım Hata Düzeltme Programı

System Cleaner bir bilgisayar bakım, onarım, temizlik ve hızlandırma programıdır. Bilgisayarınızı ilk aldığınız gün gibi hızlı ve yüksek performansta kullanmak için System Cleaner programından faydalanabilirsiniz.

System Cleaner sistemde ortaya çıkan hataları tamir ederek düzeltir, Windows kayıt defteri hatalarını onarır, sabit diski tarayarak optimize eder, bilgisayarda gereksiz ne kadar çöp dosya varsa bulup siler, internet geçmişini temizleyerek kişisel bilgilerinizi güvende tutar, bilgisayarın daha hızlı açılması, daha hızlı kapanması ve daha hızlı çalışması için gereken iyileştirme ve optimizasyon işlemlerini gerçekleştirir.

Bunların dışında System Cleaner programının çok sayıda faydalı aracı bulunmaktadır. Mesela bilgisayardaki birbirinin kopyası olan çift dosyaları bulup temizleyebilir, dosyaları kalıcı şekilde silebilir, hard diskte boş yer açabilir, disk birleştirme işlemi yapabilir, RAM belleği optimize ederek hızlandırabilir, internet bağlantısına bakım yaparak hızlandırabilir ve bozuk kısayol simgelerini bulup düzeltebilir.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp,Vista
Lisans: Demo
Boyut: 9.15 MB
System Cleaner İndir
System Cleaner Alternatif İndirme Linki

System Cleaner Ekran Görüntüleri


Yayımlandı

kategorisi